Вітаю Вас, Гість! Реєстрація RSS
П`ятниця, 23.02.2018


Головна » Науково-пізнавальні » [1+1] Світ навиворіт-8 сезон. Випуск 9 (10.11.2016)
14:08
[1+1] Світ навиворіт-8 сезон. Випуск 9 (10.11.2016)

Світ навиворіт

Додано 9 випуск 8 сезону "Непал" програми "Світ навиворіт" з Дмитром Комаровим за 10 листопада 2016 року.

Подорож до Евересту стає все більш цікавою і несподіваною. Дмитро Комаров покаже, як під Еверестом живуть багаті туристи і прості мандрівники, навчить готувати традиційний тибетський чай з сіллю і маслом і отримає неймовірний подарунок від сім'ї першопрохідців на Еверест. Також в селищі Тянгбоче ведучий відвідає монастир, в якому вже сто років служить один і той же лама.

"Світ навиворіть" з Дмитром Комаровим - шоу-подорож власного виробництва каналу 1+1. Ведучий програми, Дмитро Комаров, досвідчений мандрівник, побував у понад двадцяти країнах. Його не цікавлять розповіді, він на власному досвіді випробує екзотичне життя чужих нам країв. Перші сезони програми були присвячені східним Камбоджі та Індії, третій - Африці, четвертий - В'єтнаму.

Дмитро Комаров вибрав цю країну невипадково - це маленька, існуюча окремо від усього світу цивілізація зі своїми традиціями і неповторним колоритом. Тут просять бога послати дощі з допомогою древніх ритуалів, вирощують слонів і полюють за медом диких бджіл. Ведучий побуває в кожному куточку Непалу і покаже все найцікавіше і незвичайне.

Ведучий: Дмитро Комаров.

Телеканал: 1+1.

Категорія: Науково-пізнавальні | | Теги: Листопад, 1 плюс 1, 2016, діскавері, світ навиворіт, Географія, 10 листопада | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar

Також дивляться: