Вітаю Вас, Гість! Реєстрація RSS
П`ятниця, 23.02.2018


Головна » Науково-пізнавальні » [1+1] Світ навиворіт-8 сезон. Випуск 8 (03.11.2016)
14:08
[1+1] Світ навиворіт-8 сезон. Випуск 8 (03.11.2016)

Світ навиворіт

Додано 8 випуск 8 сезону "Непал" програми "Світ навиворіт" з Дмитром Комаровим за 3 листопада 2016 року.

На цей раз Світ навиворіт відправляється на пошуки йєті або "снігової людини". Саме на схилах Евересту вперше було помічено це містичне людиноподібна істота. Дмитро Комаров знаходиться в селищі Кумджунг, де зберігаються свідоцтва появи йєті і живуть люди, яким доводилося зустрічатися зі сніговою людиною. У високогірному храмі мандрівник знайде унікальну реліквію - скальп йєті і спробує довести або спростувати його справжність.

"Світ навиворіть" з Дмитром Комаровим - шоу-подорож власного виробництва каналу 1+1. Ведучий програми, Дмитро Комаров, досвідчений мандрівник, побував у понад двадцяти країнах. Його не цікавлять розповіді, він на власному досвіді випробує екзотичне життя чужих нам країв. Перші сезони програми були присвячені східним Камбоджі та Індії, третій - Африці, четвертий - В'єтнаму.

Дмитро Комаров вибрав цю країну невипадково - це маленька, існуюча окремо від усього світу цивілізація зі своїми традиціями і неповторним колоритом. Тут просять бога послати дощі з допомогою древніх ритуалів, вирощують слонів і полюють за медом диких бджіл. Ведучий побуває в кожному куточку Непалу і покаже все найцікавіше і незвичайне.

Ведучий: Дмитро Комаров.

Телеканал: 1+1.

Категорія: Науково-пізнавальні | | Теги: Листопад, 1 плюс 1, 2016, діскавері, світ навиворіт, 3 листопада, Географія | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar

Також дивляться: