Вітаю Вас, Гість! Реєстрація RSS
Понеділок, 23.04.2018


Головна » Серіали » [1+1] Серіал українською "Уламки щастя". 9-10 серія (12.08.2016)
18:28
[1+1] Серіал українською "Уламки щастя". 9-10 серія (12.08.2016)

Уламки щастя

Прем'єра на 1+1! Уламки щастя - драма про чужих рідних дітей! Забезпечена сім'я і мати-одиначка після довгих років виховання дочок дізнаються, що їх дітей підмінили в пологовому будинку. Новина руйнує їх колишнє життя. Тепер самотній жінці і подружжю доведеться боротися за своїх дітей і щастя! Не пропустіть серіал Уламки щастя в ефірі телеканалу 1+1 з 8 серпня!

 

Зміст 5 серії.

Хазал відвозять в лікарню, нічого особливо. Вона викликає свою маму Діляру, само собою приїздять Джехан з Гюльсерен. Там жінки і зустрілися, крім того Джехан зізнався Ділярі, що день провів з Гюльсерен. Діляра каже йому не повертатися додому.
Джансу приходить додому до Гюльсерен, де застає лише тітку, вони дещо порозмовляли. Як приїхали Джехан, Гюльсерен, Хазал. Зустріч виявилася неочікуваною. Хазал працює на публіку, вимагає уваги. Джансу мучає совість.
Увечері Джехан і Діляра сваряться у себе вдома. Окремо істерику влаштовує ДЖансу. Її заспокоює батько. Він залишається вдома.
Тим часом Хазал звинувачує Гюльсерен в тому, що якби та не прийшла, то Діляра б забрала її з лікарні до себе, а так... Гюльсерен виганяє ту з дому. Хазал, поламавшись, уходить. Гюльсерен, одумавшись, іде шукати дочку. І знаходить поблизву будинку. Дівчина не змгола далеко уйти. Вони обнімаються і плачуть. Хазал каже, що ніколи не зможе піти з цього будинку.
Партнер Джехана Альбер побив свою кохану, дізнавшись, що така розпатякала про дитину Джехана. Сам Альбер пішов до Джехана і сказав, що пожартував про шантаж. Тим часом жінка Альбера розповіла Ділярі про дитину. На зборах свого фонду Діляра розповіла про переплутаних дітей. Дехто в це не повірив.
Батько Джехана нарешті заговорив. Йому треба гроші, нібито відкрити ресторан. Проте Джехан категорично проти, щоб батько ліз у фінансові справи. З поміж слів лунає фраза, що в минулому батько програвав гроші в карти.
Діляра прийшла до Гюльсерен мирно поговорити про майбутнє дітей. Запросила Гюльсерен на вечерю. А тітка влазить зі своїми грошима. На що Діляра: "Ви хочете продати мені мою ж власну дочку?". Проте, виявляється, візит Діляри не був щирим - вона з батьком щось замишляє лихе.

Нещасливе кохання - головна тема нового турецького серіалу "Уламки щастя". Історія цього кохання розпочалася ще п'ятнадцять років тому і триває донині. У центрі сюжету серіалу - дві сім'ї, що знаходяться в абсолютно різних щаблях соціальних сходів. Так вийшло, що дві вагітні жінки з цих сімей, Гюльсерен і Діляра, народжували в одному пологовому будинку. До цього вони ніколи не були знайомі і зовні абсолютно не схожі один на одного. Однак було те, що об'єднувало жінок - обидві носили однакове прізвище. Саме прізвище стала причиною фатальної помилки. Діляра і Гюльсерен майже одночасно народили дівчаток. Через однаковою прізвища персонал лікарні переплутав новонароджених. Вийшло, що молоді мами, самі того не знаючи, помінялися дітьми. Після виписки з пологового будинку життя дівчат склалися абсолютно по-різному.

Режисер: Джевдет Мерджан.

У головних ролях: Нургул Ешилчай, Еркан Петакхая.

2014, Туреччина

Оригінальна назва: Paramparca.
Категорія: Серіали | | Теги: серіал, 2014, paramparca, уламки щастя, Туреччина | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar

Також дивляться: