Вітаю Вас, Гість! Реєстрація RSS
П`ятниця, 23.02.2018


Головна » Серіали » [1+1] Серіал українською "Уламки щастя". 7-8 серія (11.08.2016)
18:28
[1+1] Серіал українською "Уламки щастя". 7-8 серія (11.08.2016)

Уламки щастя

Прем'єра на 1+1! Уламки щастя - драма про чужих рідних дітей! Забезпечена сім'я і мати-одиначка після довгих років виховання дочок дізнаються, що їх дітей підмінили в пологовому будинку. Новина руйнує їх колишнє життя. Тепер самотній жінці і подружжю доведеться боротися за своїх дітей і щастя! Не пропустіть серіал Уламки щастя в ефірі телеканалу 1+1 з 8 серпня!

 

Зміст 4 серії.

Джехан встановлює, що дочку забрала Діляра, і наказує тій негайно повернути ту додому. Натомість Хазал дуже ображена, що її повернули додому. Хазал уже має новий айфон, айпад і купу шмоток. Гюльсерен, побачивши це все, обурна відвозить це в дім Діляри. Обурилася і Джансу, яка вважає, що Діляра уже від неї відмовилася. Після скандалу Гюльсерен не хоче більше бачити Джихана. Хазал же готова переїхати у нову сім'ю.
Оскан подзвонив тітці і вимагає 30 тисяч євро на адвоката, наказує продати квартиру. Та береться "продати" Хазал її діду, який саме нагодився "порішати".
Подруга Гюльсерен радить тій брати гроші від Джехана, адже та турбуються про дитину. Інакше Хазал просто може уйти з дому.
Друг Джехана таки починає того шантажувати незаконно народженою дитиною.
Хазал збирає компашку і пригощає усіх в ресторані Джехана, хоче похизуватися своїм новим татусем, проте щось пішло не так... Ні до нового татуся, ні до матусі додзвонитися не вдалося. Дівчина розчарована. Вона потрапляє під колеса скутера. Тим часом Джихан і Гюльсерен на побаченні от-от поцілуються. Цим закінчилася 4 серія.

Нещасливе кохання - головна тема нового турецького серіалу "Уламки щастя". Історія цього кохання розпочалася ще п'ятнадцять років тому і триває донині. У центрі сюжету серіалу - дві сім'ї, що знаходяться в абсолютно різних щаблях соціальних сходів. Так вийшло, що дві вагітні жінки з цих сімей, Гюльсерен і Діляра, народжували в одному пологовому будинку. До цього вони ніколи не були знайомі і зовні абсолютно не схожі один на одного. Однак було те, що об'єднувало жінок - обидві носили однакове прізвище. Саме прізвище стала причиною фатальної помилки. Діляра і Гюльсерен майже одночасно народили дівчаток. Через однаковою прізвища персонал лікарні переплутав новонароджених. Вийшло, що молоді мами, самі того не знаючи, помінялися дітьми. Після виписки з пологового будинку життя дівчат склалися абсолютно по-різному.

Режисер: Джевдет Мерджан.

У головних ролях: Нургул Ешилчай, Еркан Петакхая.

2014, Туреччина

Оригінальна назва: Paramparca.
Категорія: Серіали | | Теги: серіал, 2014, paramparca, уламки щастя, Туреччина | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar

Також дивляться: