Вітаю Вас, Гість! Реєстрація RSS
Вівторок, 20.02.2018


Головна » Серіали » [1+1] Серіал українською "Уламки щастя". 5-6 серія (10.08.2016)
18:28
[1+1] Серіал українською "Уламки щастя". 5-6 серія (10.08.2016)

Уламки щастя

Прем'єра на 1+1! Уламки щастя - драма про чужих рідних дітей! Забезпечена сім'я і мати-одиначка після довгих років виховання дочок дізнаються, що їх дітей підмінили в пологовому будинку. Новина руйнує їх колишнє життя. Тепер самотній жінці і подружжю доведеться боротися за своїх дітей і щастя! Не пропустіть серіал Уламки щастя в ефірі телеканалу 1+1 з 8 серпня!

 

Зміст 3 серії.

Хазал, дізнавшись, що Гюльсерен - не її рідна матір, тікає з дому. Вона іде до Джехана і мило проводить з ним день в той час, коли Гюльсерен не знаходить собі місця. Здається дівчинці подобається її нове становище, вона рветься у нову багату сімю.
Стосунки Джехана і Діляри накаляються. Той пропонує розлучення. Жінка категорично проти, вона хвилюється за її публічну критику. Діляра думає, що вона забере у Гюльсерен дочку, бо їх дочка не може жити у бідності, Джехан нагадує їй про совість.
Зявився батько Джехана. Він десять років займався торгівлею у Росії.
Тітка Хазал намагається звязатися з її батьком у Німеччині, проте, виявляється, того напередодні арештували. Ставлення тітки до Гюльсерен враз потеплішало.
Гюльсерен зустрілася з Джехан, вони обговорили майбутнє дітей, Джехан дав слово, що не буде діяти проти волі Гюльсерен. Також жінка розповіла про розлучення зі своїм чоловіком Осканом. В той же час Джехан сказав, що і він збирається розлучатися.
Діляра тим часом приїхала в школу до Хазал. Вони пообідали разом у тесторані, але спілкування особливою щирістю не відзначилося. Проте вони сходили на шопінг.
В кінці 3 серії Гюльсерен купила дочці гарну сукню за 30 лір і прийшла в школу її забрати. проте там сказали, що її забрала дорога машина. Гюльсерен вважаж, що дочку вкрали і вривається в офіс Джехана.

Нещасливе кохання - головна тема нового турецького серіалу "Уламки щастя". Історія цього кохання розпочалася ще п'ятнадцять років тому і триває донині. У центрі сюжету серіалу - дві сім'ї, що знаходяться в абсолютно різних щаблях соціальних сходів. Так вийшло, що дві вагітні жінки з цих сімей, Гюльсерен і Діляра, народжували в одному пологовому будинку. До цього вони ніколи не були знайомі і зовні абсолютно не схожі один на одного. Однак було те, що об'єднувало жінок - обидві носили однакове прізвище. Саме прізвище стала причиною фатальної помилки. Діляра і Гюльсерен майже одночасно народили дівчаток. Через однаковою прізвища персонал лікарні переплутав новонароджених. Вийшло, що молоді мами, самі того не знаючи, помінялися дітьми. Після виписки з пологового будинку життя дівчат склалися абсолютно по-різному.

Режисер: Джевдет Мерджан.

У головних ролях: Нургул Ешилчай, Еркан Петакхая.

2014, Туреччина

Оригінальна назва: Paramparca.
Категорія: Серіали | | Теги: серіал, 2014, paramparca, уламки щастя, Туреччина | Рейтинг: 1.0/1
Всього коментарів: 1
avatar
1
чому після 5-ї серії неможна нічого подивитись?
avatar

Також дивляться: