Вітаю Вас, Гість! Реєстрація RSS
Вівторок, 20.03.2018


Головна » Серіали » [1+1] Серіал українською "Уламки щастя". 3-4 серія (09.08.2016)
23:28
[1+1] Серіал українською "Уламки щастя". 3-4 серія (09.08.2016)

Уламки щастя

Прем'єра на 1+1! Уламки щастя - драма про чужих рідних дітей! Забезпечена сім'я і мати-одиначка після довгих років виховання дочок дізнаються, що їх дітей підмінили в пологовому будинку. Новина руйнує їх колишнє життя. Тепер самотній жінці і подружжю доведеться боротися за своїх дітей і щастя! Не пропустіть серіал Уламки щастя в ефірі телеканалу 1+1 з 8 серпня!

 

Зміст 2 серії. Джансу, почувши приголомшливу новину, тікає з дому. Батько знайшов її на іподромі, вона заспокоїлася і вони повернулися додому. За сімейною вечерею вони вирішували питання пошуки кровних батьків. Діляра спочатку була категорично проти, але вночі погодилася. Тим часом Джансу з братом взялися вести розшук самостійно - вони викрали з архіву лікарні медичну карту Хазал, за якою дівчина знайшла адресу Гюльсерен. Дорогою Джансу пересіклася з Хазал, яка саме обурена йшла з кафешки, де її матір працює офіціанткою.
У Джансу нальотчики намагалися забрати рюкзак, і Джансу з розбитою головою знову потрапила до лікарні. Туди її відвезла Гюльсерен. У лікарню прибув і Джехан. Він знову перетнувся з Гюльсерен. Джансу не натішиться своєю новою матір'ю. Батьку вона нічого не розповіла про Гюльсерен.
Наступного дня Джансу стежить за Гюльсеран. Жінка саме доставляє торт за адресою. Гюльсерен її помітила. Дівчина в усьому зізналася. Джехан прибув до них, згодом Джехан і Гюльсерен поспілкувалися тет-а-тет. Гюльсерен боїться, що у неї заберуть дочку, боїться, що дочка сама втече до багатих батьків.
Увечері Джансу розповіла Джансу, що знайшла свою біологічну матір.
Наступного дня Гюльсенар і Джехан зустрілися і мило поспілкувалися про дитинство дочок.
Тим часом Хазал з тіткою влаштували скандал Гюльсерен і та усе розповіла.

Нещасливе кохання - головна тема нового турецького серіалу "Уламки щастя". Історія цього кохання розпочалася ще п'ятнадцять років тому і триває донині. У центрі сюжету серіалу - дві сім'ї, що знаходяться в абсолютно різних щаблях соціальних сходів. Так вийшло, що дві вагітні жінки з цих сімей, Гюльсерен і Діляра, народжували в одному пологовому будинку. До цього вони ніколи не були знайомі і зовні абсолютно не схожі один на одного. Однак було те, що об'єднувало жінок - обидві носили однакове прізвище. Саме прізвище стала причиною фатальної помилки. Діляра і Гюльсерен майже одночасно народили дівчаток. Через однаковою прізвища персонал лікарні переплутав новонароджених. Вийшло, що молоді мами, самі того не знаючи, помінялися дітьми. Після виписки з пологового будинку життя дівчат склалися абсолютно по-різному.

Режисер: Джевдет Мерджан.

У головних ролях: Нургул Ешилчай, Еркан Петакхая.

2014, Туреччина

Оригінальна назва: Paramparca.
Категорія: Серіали | | Теги: серіал, 2014, paramparca, уламки щастя, Туреччина | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar

Також дивляться: