Вітаю Вас, Гість! Реєстрація RSS
П`ятниця, 20.04.2018


Головна » Серіали » [1+1] Серіал українською "Уламки щастя". 1-2 серія (08.08.2016)
08:24
[1+1] Серіал українською "Уламки щастя". 1-2 серія (08.08.2016)

Уламки щастя

Прем'єра на 1+1! Уламки щастя - драма про чужих рідних дітей! Забезпечена сім'я і мати-одиначка після довгих років виховання дочок дізнаються, що їх дітей підмінили в пологовому будинку. Новина руйнує їх колишнє життя. Тепер самотній жінці і подружжю доведеться боротися за своїх дітей і щастя! Не пропустіть серіал Уламки щастя в ефірі телеканалу 1+1 з 8 серпня!

 

Зміст 1 серії. 15 років тому в одному пологовому будинку відбулося двоє пологів - одні планові, інші - по швидкій. Народилося дві дівчинки зі схожими (однаковими) прізвищами. І, як годиться, їх переплутали.

Дівчатка виросли. Одна (Хазал) живе у бідній сім'ї з матір'ю Гюльсерен (Нургул Ешилчай), що ледь зводить кінці з кінцями, і тіткою, яка постійно пилить сестру (матір дівчини). Інша дівчина Джансу - у багатій. Її батько Джехан (Еркан Петакхая) і матір Діляра тримають ресторан. У неї є старший брат.

Джехан дуже любить свою донечку Джансу, душі не чаїть в ній, що не скажеш про сина. Натомість матір навпаки - постійно дорікає дочці. Так сталося і цього разу - коли Джансу зайняла 2 місце у змаганнях з верхової їзди, вони посварилися з матір'ю і Джансу потрапила в ДТП. У лікарні батьки отримали приголомшливу звістку - Джансу не їхня кровна дочка.

Тим часом у Гюльсерен з дочкою постійні недорозуміння і сварки, що матір не може забезпечити усі матеріальні примхи Хазал. Дівчина зв'язалася з багатими хлопцями і ризикує бути використана ними, проте вчасно одумалася. Того вечора, коли Хазал довго не поверталася додому, Гюльсерен пішла її шукати, а саме у ресторан Джехана. Зчинивши там шум, жінка привернула увагу Джехана, і той згодився їй допомогти у пошуках дочки, адже і сам має доньку - завіз її на своїй машині туди, де була Хазал. Дивлячись на риси обличчя Гюльсерен (схожі на Джансу), його постійно клинить.

Джехан і Діляра вирішують найняти детектива для пошуку кровної дочки. Син допитується у матері, що сталося, і та, не контролюючи себе, розповідає, що Джансу - не їх дочка. Сама дівчина це теж чує. Так закінчується 1 серія.

Нещасливе кохання - головна тема нового турецького серіалу "Уламки щастя". Історія цього кохання розпочалася ще п'ятнадцять років тому і триває донині. У центрі сюжету серіалу - дві сім'ї, що знаходяться в абсолютно різних щаблях соціальних сходів. Так вийшло, що дві вагітні жінки з цих сімей, Гюльсерен і Діляра, народжували в одному пологовому будинку. До цього вони ніколи не були знайомі і зовні абсолютно не схожі один на одного. Однак було те, що об'єднувало жінок - обидві носили однакове прізвище. Саме прізвище стала причиною фатальної помилки. Діляра і Гюльсерен майже одночасно народили дівчаток. Через однаковою прізвища персонал лікарні переплутав новонароджених. Вийшло, що молоді мами, самі того не знаючи, помінялися дітьми. Після виписки з пологового будинку життя дівчат склалися абсолютно по-різному.

Режисер: Джевдет Мерджан.

У головних ролях: Нургул Ешилчай, Еркан Петакхая.

2014, Туреччина

Оригінальна назва: Paramparca.
Категорія: Серіали | | Теги: 2014, серіал, paramparca, уламки щастя, Туреччина | Рейтинг: 2.5/2
Всього коментарів: 0
avatar

Також дивляться: