Вітаю Вас, Гість! Реєстрація RSS
Четвер, 26.04.2018


Головна » Серіали » [1+1] Серіал українською "Уламки щастя". 11-12-13 серія (15.08.2016)
18:33
[1+1] Серіал українською "Уламки щастя". 11-12-13 серія (15.08.2016)

Уламки щастя

Зміст 6 серії. Хазал повним ходом вивчає розкішне життя. Сьогодні вона завітала на іподром. Спробувала познайомитися зі своїм братом Озаном. Проте той її відшив, а вона поскаржилася в поліцію, що той водить машину без прав.
Адвокат Джихана зробив Альберу щедру пропозицію по виходу із бізнесу, від якої той відмовився.

Джехан зробив для Хазал і Гюльсерен страховки і пенсійне забезпечення.
Знову подзвонив Оскан, і тітка йому розповіла про підміну дітей. Тим часом заявилася Гюльсерен і почула їх розмова. З нею чоловік відмовився спілкуватися. Хазал і Гюльсерен влаштували допит тітці Кіріман, особливо про гроші. Та влаштувала істерику, лізла у вікно стрибати.
Альбер вступає в коаліцію з Ділярою. Він її брат.
Джихан через подругу Гюльсерен влаштовує останню на гарну роботу в офісі.
"Кожен живе тим життям, яке заслуговує."
Дві сім'ї зібралися на звану вечерю у Діляри. Там дівчатка позясовували хто є хто, а батьки почали обговорювати сімейні справи. потім покликали і дітей. Пізніше приперлася і Кіріман. Поки Діляра і Джихан вийшли поговорити і посваритися про постановку вечері, як Кіріман оголошує діду ціну в 200 тисяч євро. Після чого дід звинувачує Гюльсерен у великій грі, а потім дістає загублений ланцюжок жінки, каже, що він був у кишені Джехана, звинувачує жінку у легкій поведінці. "Поясни, як ланцюжок потрапив у кишеню Джихана?".
В цей брат Озан почав бійку зі своїм другом, якого звинуватив у тому, що той здав його поліції.

Нещасливе кохання - головна тема нового турецького серіалу "Уламки щастя". Історія цього кохання розпочалася ще п'ятнадцять років тому і триває донині. У центрі сюжету серіалу - дві сім'ї, що знаходяться в абсолютно різних щаблях соціальних сходів. Так вийшло, що дві вагітні жінки з цих сімей, Гюльсерен і Діляра, народжували в одному пологовому будинку. До цього вони ніколи не були знайомі і зовні абсолютно не схожі одна на одну. Однак було те, що об'єднувало жінок - обидві носили однакове прізвище. Саме прізвища стали причиною фатальної помилки. Діляра і Гюльсерен майже одночасно народили дівчаток. Через однакові прізвища персонал лікарні переплутав новонароджених. Вийшло, що молоді мами, самі того не знаючи, помінялися дітьми. Після виписки з пологового будинку життя дівчат склалися абсолютно по-різному.

Режисер: Джевдет Мерджан.

У головних ролях: Нургул Ешилчай, Еркан Петакхая.

2014, Туреччина

Оригінальна назва: Paramparca.
Категорія: Серіали | | Теги: серіал, paramparca, уламки щастя, Туреччина, 2014, серпень | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar

Також дивляться: