Вітаю Вас, Гість! Реєстрація RSS
Середа, 21.03.2018


Головна » Серіали » [1+1] Серіал українською "Уламки щастя". 20-21 серія (19.08.2016)
18:33
[1+1] Серіал українською "Уламки щастя". 20-21 серія (19.08.2016)

Уламки щастя

Зміст 10 серії. Запис розмови Гюльсерен зробила сама за рекомендацією Джихана. Про свого батька Джихан кілька разів висловлюється, що то ница людина. Джихан попереджує Гюльсерен про новий складний етап війни. Рахмі включає план Б - він намагається переконати сина, що Діляра нічого не знала. "Як я можу бути сином такого батька? Може і мене переплутали в лікарні?" - Джихан.

Джихан згадує певну Деніс - сестричку? "В тесті ДНК не було необхідності. Ти вся пішла в цей нечуттєвий нелюдський рід" - Гюльсерен прийшла провідати Хазал у школу, але та її відшила. "Просто будь щасливою. Це єдине, чого я прошу". Рахмі вдається добратися до телефона Джихана і видалити запис. Відбулося перше слухання у справі розлучення Джихана і Діляри. Діляра кличе звану вечерю, щоб усім представити свою дочку. Тим часом Джансу тікає з дому - саме підвернулася можливість вихідні провести з Гюльсерен, не без причетності Джихана. Брат Озан теж уник вечері. В кінці 10 серії зявляється Оскан. Він дає ляпаса Гюльсерен.

Нещасливе кохання - головна тема нового турецького серіалу "Уламки щастя". Історія цього кохання розпочалася ще п'ятнадцять років тому і триває донині. У центрі сюжету серіалу - дві сім'ї, що знаходяться в абсолютно різних щаблях соціальних сходів. Так вийшло, що дві вагітні жінки з цих сімей, Гюльсерен і Діляра, народжували в одному пологовому будинку. До цього вони ніколи не були знайомі і зовні абсолютно не схожі один на одного. Однак було те, що об'єднувало жінок - обидві носили однакове прізвище. Саме прізвище стала причиною фатальної помилки. Діляра і Гюльсерен майже одночасно народили дівчаток. Через однаковою прізвища персонал лікарні переплутав новонароджених. Вийшло, що молоді мами, самі того не знаючи, помінялися дітьми. Після виписки з пологового будинку життя дівчат склалися абсолютно по-різному.

Режисер: Джевдет Мерджан.

У головних ролях: Нургул Ешилчай, Еркан Петакхая.

2014, Туреччина

Оригінальна назва: Paramparca.
Категорія: Серіали | | Теги: серіал, paramparca, уламки щастя, Туреччина, 2014, серпень | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar

Також дивляться: