Вітаю Вас, Гість! Реєстрація RSS
Середа, 21.03.2018


Головна » Серіали » [1+1] Серіал українською "Уламки щастя". 18-19 серія (18.08.2016)
18:33
[1+1] Серіал українською "Уламки щастя". 18-19 серія (18.08.2016)

Уламки щастя

Зміст 9 серії. Півсерії батьки Джансу її шукали. Вона знайшлася у якихось їхніх знайомих. Джансу хоче до Гюльсерен після того, як та написала їй щирого листа. Цим листом дівчинка поділилася з братом і той теж хоче вибачитися перед жінкою. Подруга Хазал порадила вести себе чемно, щоб її не вигнали з маєтку, і та почала лицемірно підлещуватися. Рахмі з Ділярою продовжують свій жорсткой план.
Кіріман, допетравши, що вигнала курку, що може принести золоті яйця, пішла вибачатися перед Гюльсерен.
Дід Рахмі правдами-неправдами запрошує Гюльсерен на зустріч, де розповідає про план Діляри поїхати в Америку з дочками в обмін на розлучення. А потім робить монтаж звуку, щоб її підставити. Змонтований запис Діляра дає Джихану зі своєю інтерпритацією. Натомість Джихан включає свій запис, ймовірно зроблений детективом. Діляра розбита. Джихан каже, що любив і терпів Діляру тільки через те, що вона була сильною і чесною жінокю, а тепер... обіцяє забрати у неї дітей. Цим закінчилася 9 серія.

Нещасливе кохання - головна тема нового турецького серіалу "Уламки щастя". Історія цього кохання розпочалася ще п'ятнадцять років тому і триває донині. У центрі сюжету серіалу - дві сім'ї, що знаходяться в абсолютно різних щаблях соціальних сходів. Так вийшло, що дві вагітні жінки з цих сімей, Гюльсерен і Діляра, народжували в одному пологовому будинку. До цього вони ніколи не були знайомі і зовні абсолютно не схожі один на одного. Однак було те, що об'єднувало жінок - обидві носили однакове прізвище. Саме прізвище стала причиною фатальної помилки. Діляра і Гюльсерен майже одночасно народили дівчаток. Через однаковою прізвища персонал лікарні переплутав новонароджених. Вийшло, що молоді мами, самі того не знаючи, помінялися дітьми. Після виписки з пологового будинку життя дівчат склалися абсолютно по-різному.

Режисер: Джевдет Мерджан.

У головних ролях: Нургул Ешилчай, Еркан Петакхая.

2014, Туреччина

Оригінальна назва: Paramparca.
Категорія: Серіали | | Теги: серіал, paramparca, уламки щастя, Туреччина, 2014, серпень | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar

Також дивляться: