Вітаю Вас, Гість! Реєстрація RSS
Субота, 24.02.2018


Головна » Серіали » [1+1] Серіал українською "Уламки щастя". 16-17 серія (17.08.2016)
18:33
[1+1] Серіал українською "Уламки щастя". 16-17 серія (17.08.2016)

Уламки щастя

Зміст 8 серії. Джихан набив морду журналісту. Той щось вякав, але адвокат Джихана заставив його видалити статтю. Журналіст дзвонить Альберу, скиглить. "- Ти його побив? - Так, інколи цього потребують обставини. Але ти так не роби" - Озан і Джихан. Хазал категорично налаштована проти Гюльсерен, потакає Ділярі.

Джансу в горі, вона вірить, що Гюльсерен мала підлі наміри. На іподромі вона намагається виговоритися сестрі.
Хазал з Ділярою сходили на шопінг і повернулися в розкішний будинок. Там їх чекає Гюльсерен, вона спробувала вмовити дочку піти додому, проте Хазал відцуралася від неї, на очах у Діляри. охорона вишвирює Гюльсерен за ворота. Джансу бачить Хазал з матірю і теж влаштовує істерику. Щоб вгамувати Джансу, Діляра розповідає тій, що Хазал тут не надовго. Це чує Хазал.
Діляра забирає батька Рахмі додому. Вони вирішують воювати проти Гюльсерен серйозно, щоб повернути Джехана додому. Діляра обіцяє допомогти тому з боргами.
Джихан намагається поговорити з Хазал, переконати ту не покидати матір. Дівчина давить на жалість, на бідність.
За порадою старого Діляра погоджується на розлучення з Джиханом за однієї умови - вона забере Джансу і Хазал і поїде жити в Америку. "Схоже, ти насправді почала сходити з розуму!".
Увечері заявився додому Озан, побачив Хазал, образив ту, влаштував матері скандал. Озан і Джансу намагаються зясувати, як батько міг звязатися з Гюльсерен.
Гюльсерен повернулася додому, але Кіріман змінила замки і не впустила ту додому. Поки та сиділа під дверима прибув джихан, а їх застукав Озан. Влаштував істерику, проте батько його швидко вгамував і повернувся до Гюльсерен. Син повернувся додому зі словами "у мене більше немає батька". Тим часом Гюльсерен і Джехан мило виговорилися про життя, і Гюльсерен знову пішла ночувати до подруги.
Наступного дня у газеті виходить розромна стаття про позашлюбну дочку Джихана - у шоці навіть Діляра. До статті причетний Альбер. Єдиним виходом є ток-шоу на телебаченні, в якому все розповісти. Тепер залишається вмовити Джихана і Гюльсерен.
Діляра зустрілася з Гюльсерен. Їй доводиться вибачитися через зуби перед Гюльсерен, аби вмовити ту. І таки вмовила, проте на зйомки передачі раптово зявився Озан і почав ображати жінку, усе зірвалося.
Кіріман передає адвокату Оскана 28 тисяч євро. Але, виявляється, шахраю. "Не пила, не їла, копила".
8 серія закінчується з'ясуванням стосунків Джихана і Діляри. В цей час їм принесли прощальну записку від Джансу.

Нещасливе кохання - головна тема нового турецького серіалу "Уламки щастя". Історія цього кохання розпочалася ще п'ятнадцять років тому і триває донині. У центрі сюжету серіалу - дві сім'ї, що знаходяться в абсолютно різних щаблях соціальних сходів. Так вийшло, що дві вагітні жінки з цих сімей, Гюльсерен і Діляра, народжували в одному пологовому будинку. До цього вони ніколи не були знайомі і зовні абсолютно не схожі один на одного. Однак було те, що об'єднувало жінок - обидві носили однакове прізвище. Саме прізвище стала причиною фатальної помилки. Діляра і Гюльсерен майже одночасно народили дівчаток. Через однаковою прізвища персонал лікарні переплутав новонароджених. Вийшло, що молоді мами, самі того не знаючи, помінялися дітьми. Після виписки з пологового будинку життя дівчат склалися абсолютно по-різному.

Режисер: Джевдет Мерджан.

У головних ролях: Нургул Ешилчай, Еркан Петакхая.

2014, Туреччина

Оригінальна назва: Paramparca.
Категорія: Серіали | | Теги: серіал, paramparca, уламки щастя, Туреччина, 2014, серпень | Рейтинг: 3.0/2
Всього коментарів: 0
avatar

Також дивляться: