Вітаю Вас, Гість! Реєстрація RSS
Понеділок, 19.03.2018


Головна » Серіали » [1+1] Серіал українською "Уламки щастя". 14-15 серія (16.08.2016)
18:33
[1+1] Серіал українською "Уламки щастя". 14-15 серія (16.08.2016)

Уламки щастя

Зміст 7 серії. Джихан повертається в дім, коли скандал в самому розпалі - Гюльсерен саме сцепилася з дідом. Навіть Діляра приголомшена. Гюльсерен уходить. Хазал відмовляється іти. Джехан обіцяє помститися Ділярі з батьком. В цей час Ділярі дзвонять з поліції, де повідомляють, що Озан поранив ножем друга. Кіріман на прощання зчеплюється з дідом Рахмі, і вони з Хазал покидають будинок.

Адвокат Джихана робить все, щоб витягнути Озана з вязниці. Пораненого хлопця виписали з лікарні. Але ніч Озану доведеться провести у відділку. Увечері Джехан і Діляра знову поскандалили, Джехан пішов з дому. "Говори далі, продовжуй, якщо у тебе вистачить сміливості."
Хазал продовжує вдома скандали з тіткою і матірю. До них прийшов адвокат Оскана з виомгою 30 тисяч євро. Розмову Кіріман з адвокатом підслухала Хазал, вона вражена тим, що тітка їх обкрадала.
Гюльсерен бродить містом. Їй стало погано, вона впала посеред вулиці. Її забрали в лікарню і Джехан уже біля неї.
Наступного дня батько забрав Озана з поліції і прочитав йому лекцію про добро: "Зброя небезпечна штука для того, хто її носить". Але протягом дня у місцевій жовтій пресі вийшла розгромна стаття про Озана.
Хазал переїхала в будинок Діляри. Гюльсерен телефоном розмовляє з Ділярою. Остання каже, що забирає у неї Хазал. Джансу теж не хоче її бачити.

Нещасливе кохання - головна тема нового турецького серіалу "Уламки щастя". Історія цього кохання розпочалася ще п'ятнадцять років тому і триває донині. У центрі сюжету серіалу - дві сім'ї, що знаходяться в абсолютно різних щаблях соціальних сходів. Так вийшло, що дві вагітні жінки з цих сімей, Гюльсерен і Діляра, народжували в одному пологовому будинку. До цього вони ніколи не були знайомі і зовні абсолютно не схожі один на одного. Однак було те, що об'єднувало жінок - обидві носили однакове прізвище. Саме прізвище стала причиною фатальної помилки. Діляра і Гюльсерен майже одночасно народили дівчаток. Через однаковою прізвища персонал лікарні переплутав новонароджених. Вийшло, що молоді мами, самі того не знаючи, помінялися дітьми. Після виписки з пологового будинку життя дівчат склалися абсолютно по-різному.

Режисер: Джевдет Мерджан.

У головних ролях: Нургул Ешилчай, Еркан Петакхая.

2014, Туреччина

Оригінальна назва: Paramparca.
Категорія: Серіали | | Теги: серіал, paramparca, уламки щастя, Туреччина, 2014, серпень | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar

Також дивляться: