Вітаю Вас, Гість! Реєстрація RSS
П`ятниця, 23.02.2018


Головна » Серіали » [1+1] Серіал українською "Сила кохання Феріхи". 66 серія (29.04.2015)
19:27
[1+1] Серіал українською "Сила кохання Феріхи". 66 серія (29.04.2015)

Сила кохання Феріхи

Зміст 66 серії. Після появи Феріхи на заручинах нічого особливого не трапляється. Пара одягає обручки. Згодом з'являється Санем, отримує по заслугам і тікає. Після поцілунку Еміра з Едже приходить Явуз. Теж ніякого екшена. Емір відкладає поїздку з Едже на Мальдіви. Емір пред'являє претензії Джансу про співпрацю. Емір через зуби пояснює матері. що в нього немає почуттів до Феріхи. Айсун спіймала Юнала на брехні, дізнається, що Юнал таємно зустрічається з Санем, і починає ревнувати. Застукала їх у готелі, як Санем лізла до нього. Але Юнал відмовився від Санем. Якщо досі всі думали, що Феріха розкидується грошима Левента, то тепер стає відомо, що вона і сама добряче попрацювала в Америці. Феріха поговорила з Еміром тет-а-тет. Запитала, чому не продав квартиру, але їх збила Едже. І на першій нараді Феріха звинувачує нічний клуб Еміра "Найт" у збитковості та виганяє з готелю. Санем написалася з горя, що її всі кинули, і врізалася на машині в дерево.

"Сила кохання Феріхи – Історія життя молодої турецької дівчини Феріхи. Вона народилася у бідній родині. Всі її близькі працюють прислугою у одному з елітних районів Стамбула. Спостерігаючи за тим, як важко доводиться працювати батькам і як бідно вони при цьому живуть, дівчина мріяла стати багатою та впливою, щоб забезпечити себе і близьких. Подорослішавши, вона йде вчитися до університету. Там вона зустрічає того, заради кого наважується на велику брехню. Кохання дало їй сили боротися за принца... Кохання дало їй сили вести подвійне життя. Але як закінчиться ця історія?

Режисери: Барис Йос, Мерве Гиргин, Толга Кутлуай.

У головних ролях: Метін Чекмез, Чагатай Улусой, Деніз Угур, Вахіде Гердюм, Хазал Кая

2011, Туреччина

Категорія: Серіали | | Теги: серіал, квітень, Туреччина, один плюс один, мелодрама, 1 плюс 1, феріха, 29 квітня, сила кохання феріхи | Рейтинг: 3.5/2
Всього коментарів: 1
avatar
1
когда 67?
avatar

Також дивляться: