Вітаю Вас, Гість! Реєстрація RSS
Неділя, 22.04.2018


Головна » Серіали » [1+1] Серіал українською "Сила кохання Феріхи". 65 серія (28.04.2015)
19:27
[1+1] Серіал українською "Сила кохання Феріхи". 65 серія (28.04.2015)

Сила кохання Феріхи

Зміст 65 серії. Минуло 3 роки. Феріха звідкись повернулась з Левентом. Їх не було у Стамбулі три роки. Феріха з Джансу мають стати партнерами. Заручини Еміра та Едже у клубі "Найт". Емір щось не дуже задоволений ходом подій з Едже. Виявляється три роки тому, Емір з Едже вибрали свій клуб. Феріха зібрала речі і поїхала. Саме зустріла Левента з валізою і поїхали разом. Явуз ці три роки сидів за напад на когось, але саме вийшов з жагою помсти. Єдине, що його може зупинити - шлюб, якому треба запобігти. Корай, роздивляючись фотки Ханде, нянчить з Гюльсун малюка чи то Каана, чи Хусейна. Санем зависає у Швейцарії. У неї був молодий коханець, але втік до 20-річної. Тепер вона клянчить гроші то з Юнала, то з готеля Джансу. на який ще має якісь права. Юнал з Айсун і далі хандрить про Еміра. Феріха й Левент отримали по третині прав на готель Джансу. Але, виявляється Емір - партнер Джансу. І це Феріха зробила пропозицію партнерства банкрутілому бізнесу Джансу. Феріха має свої види на готель. Джансу і досі кохає Еміра, Феріха - ні. Приїзд Феріхи напередодні заручин - не просто збіг. Ханде і досі зі сльозами на очах розповідає Гюльсун, що Корай ту не кохає. Феріха приїжджає у квартиру №10. Там три роки ніхто жив. Різа і Хатідже проклинають своїх дітей. Поки ці двоє розбиралися зі своїми дітьми, приперлася Сахер і розкрила усім свої карти. Сахер досі дружина Мехмета, той не наважився піти до суду через сором. Сахер уходить і підкидає Мехмету якісь сірники. Але Мехмет заступився в клубі за Сахер, до якої приставав невідомий. Втеча Феріхи три роки тому була для Еміра повною несподіванкою, він довго її шукав і досі не забув. Санем заявляється в готель, де зустрічає Левента з Феріхою за ручку. У Левента і Феріхи велииикі плани помсти усім. Левент приходить до Різи усе пояснити, він каже, що у нього з Феріхою нічого не було. Різа вимагає одруження. В кінці серії Феріха з Левентом під ручку заходять в клуб, де відбуваються заручини Еміра і Едже.

"Сила кохання Феріхи – Історія життя молодої турецької дівчини Феріхи. Вона народилася у бідній родині. Всі її близькі працюють прислугою у одному з елітних районів Стамбула. Спостерігаючи за тим, як важко доводиться працювати батькам і як бідно вони при цьому живуть, дівчина мріяла стати багатою та впливою, щоб забезпечити себе і близьких. Подорослішавши, вона йде вчитися до університету. Там вона зустрічає того, заради кого наважується на велику брехню. Кохання дало їй сили боротися за принца... Кохання дало їй сили вести подвійне життя. Але як закінчиться ця історія?

Режисери: Барис Йос, Мерве Гиргин, Толга Кутлуай.

У головних ролях: Метін Чекмез, Чагатай Улусой, Деніз Угур, Вахіде Гердюм, Хазал Кая

2011, Туреччина

Категорія: Серіали | | Теги: серіал, квітень, Туреччина, 1 плюс 1, мелодрама, один плюс один, феріха, 28 квітня, сила кохання феріхи | Рейтинг: 3.6/5
Всього коментарів: 0
avatar

Також дивляться: