Вітаю Вас, Гість! Реєстрація RSS
П`ятниця, 23.02.2018


Головна » Серіали » [1+1] Серіал українською "Сила кохання Феріхи". 63-64 серія (27.04.2015)
19:27
[1+1] Серіал українською "Сила кохання Феріхи". 63-64 серія (27.04.2015)

Сила кохання Феріхи

Зміст 63 серії. Едже популярно пояснює Явузу, що Емір кохає Феріху, і вона спізнилася. Після цього Явуз їде до Феріхи на чай. Вони розмовляють про коханих у парку. І про тату. Юнал визнає свою поразку перед сином. Проте Емір не довіряє йому. Юнал хоче подарувати тому клуб, проте Емір відмовляється. Юнал виходить на Феріху. Юнал розмовляє з Айсун, Айсун з Феріхою, і Феріха тисне на Еміра, щоб той мирився з батьком. Юнал з Айсун домуркалися до того, що почали цілуватися. Їх застукав Емір, відреагував негативно. Мехмет з подачі батька робить зауваження дружині щодо її розпусної поведінки з Акіфом. В той же час Сахер муркається з Акіфом у квартирі №1, доходять справи до поцілунків, а може й перепихнулися. Феріха їх майже застукала, але ні. Санем на виконання вимог Ханде вирішує продати квартиру, що не подобається Джансу. Джансу вважає, що тут без Еміра не обійшлося. Джансу вибачається перед Феріхою. Емір організовує нову вечірку, щоб відновити репутацію клубу. Корай віддає Акіфу викуп. Сахер збирає лахміття і тікає з Акіфом, їх бачить Феріха. Левент переписує брату частину спадку, щоб не панькатися з ним. Бювент ділиться новиною з Санем. На суді у справі Джансу Лара свідчить проти Санем. Левент на суді розповідає про зраду Санем і яхті і смерть Халдуна. Джансу в шоці. Санем збирає лахміття і паралельно з Сахер тікає з Бювентом. Мехмет розуміє, який він дурень, що не прислухався до застерігань батька. Корай, прощаючись з Гюльсун, заговорив про філософію нерозділеного кохання, і вони почали цьоматись. Емір надіслав запрошення на вечірку Явуз для провокації. Явуз з'являється до Феріхи про це поговорити. Явуз розповідає Ферісі про пересадку нирки Едже. Саме тоді Едже втекла від Еміра, щоб той її не жалів. Явуз же всіляко їй допомагав і закохався в неї. Явуз припускає, що якщо Емір дізнається, що Едже не зраджувала, то може змінити свою думку. Феріха заставляє Еміра зробити вибір: або робота, або Я.

"Сила кохання Феріхи – Історія життя молодої турецької дівчини Феріхи. Вона народилася у бідній родині. Всі її близькі працюють прислугою у одному з елітних районів Стамбула. Спостерігаючи за тим, як важко доводиться працювати батькам і як бідно вони при цьому живуть, дівчина мріяла стати багатою та впливою, щоб забезпечити себе і близьких. Подорослішавши, вона йде вчитися до університету. Там вона зустрічає того, заради кого наважується на велику брехню. Кохання дало їй сили боротися за принца... Кохання дало їй сили вести подвійне життя. Але як закінчиться ця історія?

Режисери: Барис Йос, Мерве Гиргин, Толга Кутлуай.

У головних ролях: Метін Чекмез, Чагатай Улусой, Деніз Угур, Вахіде Гердюм, Хазал Кая

2011, Туреччина

Категорія: Серіали | | Теги: серіал, 27 квітня, квітень, Туреччина, один плюс один, мелодрама, 1 плюс 1, феріха, сила кохання феріхи | Рейтинг: 2.0/2
Всього коментарів: 0
avatar

Також дивляться: