Вітаю Вас, Гість! Реєстрація RSS
Субота, 24.03.2018


Головна » Серіали » [1+1] Серіал українською "Сила кохання Феріхи". 62 серія (24.04.2015)
20:07
[1+1] Серіал українською "Сила кохання Феріхи". 62 серія (24.04.2015)

Сила кохання Феріхи

Зміст 62 серії. Гюльсун вмовила Корая на звану вечерю до брата. Готель Санем зазнає збитків. Айсун завітала до Феріхи з мировою. У санем з Бювентом сталося ЦЕ. На вечерю запрошені і Феріха з Еміром. Але вечеря не задалася: Сахер ляпнула про розлучення Гюльсун, а Корай не стримався і розповів про її крадіжку квартири. Очільників клубу Найт заарештували за розповсюдження наркотиків. І Еміра в тому ж числі. Юнал аж такого не очікував і погрожує Явузу. Ханде з Ларою щось задумали проти Санем. Ханде зібрала на неї повний пакет компромату і вимагає, щоб та зникла, а Юнал віддав клуб Емірові. Брат Гюльсун серйозно погрожує Кораю, а потім вимагає грошей.

"Сила кохання Феріхи – Історія життя молодої турецької дівчини Феріхи. Вона народилася у бідній родині. Всі її близькі працюють прислугою у одному з елітних районів Стамбула. Спостерігаючи за тим, як важко доводиться працювати батькам і як бідно вони при цьому живуть, дівчина мріяла стати багатою та впливою, щоб забезпечити себе і близьких. Подорослішавши, вона йде вчитися до університету. Там вона зустрічає того, заради кого наважується на велику брехню. Кохання дало їй сили боротися за принца... Кохання дало їй сили вести подвійне життя. Але як закінчиться ця історія?

Режисери: Барис Йос, Мерве Гиргин, Толга Кутлуай.

У головних ролях: Метін Чекмез, Чагатай Улусой, Деніз Угур, Вахіде Гердюм, Хазал Кая

2011, Туреччина

Категорія: Серіали | | Теги: серіал, 24 квітня, Туреччина, квітень, 1 плюс 1, мелодрама, один плюс один, феріха, сила кохання феріхи | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
avatar

Також дивляться: