Вітаю Вас, Гість! Реєстрація RSS
Середа, 21.03.2018


Головна » Серіали » [1+1] Серіал українською "Сила кохання Феріхи". 61 серія (23.04.2015)
20:07
[1+1] Серіал українською "Сила кохання Феріхи". 61 серія (23.04.2015)

Сила кохання Феріхи

Зміст 61 серії. Юнал завітав до Явузa. Явуз каже, що стріляв не він. Він пропонує Юналу співпрацю: Юнал поверне тому Едже, а Явуз поверне Юналу сина. Мехмет уже Еміра називає братом. знову день народження Корая. Ханде щось затіває. Юнал з Айсун потрохи приймають Феріху. На дні народження Корая присутні: Корай, Гюльсун, Емір, Феріха, Ханде і Левент. Залишилося вибрати кімнати. Сьомою приїжджає Едже (яку Ханде не запрошувала). Про вечірку дізнається Явуз. Назріває буря. Мати Лари категорично рпоти спілкування дочки з Джансу, для якої та стала першою подругою. Гюльсун напилася і зізналася, що це вона запросила Едже, а також зізналася про фіктивне пограбування. Ночувати голуб'ята ідуть по своїх кімнатах: Левент з Ханде, Корай з Гюльсун. Явуз прилітає до компанії на вертольоті і мовчки забирає Едже. Еміррветься рятувати Едже. Ревнощам Феріхи немає меж. Вечірка скінчилася завчасно. Явуз відвіз кохану додому, а сам поїхав до себе. Корай дуже ображений на Гюльсун. Розлучення. Емір і Едже повертаються в клуб.

"Сила кохання Феріхи – Історія життя молодої турецької дівчини Феріхи. Вона народилася у бідній родині. Всі її близькі працюють прислугою у одному з елітних районів Стамбула. Спостерігаючи за тим, як важко доводиться працювати батькам і як бідно вони при цьому живуть, дівчина мріяла стати багатою та впливою, щоб забезпечити себе і близьких. Подорослішавши, вона йде вчитися до університету. Там вона зустрічає того, заради кого наважується на велику брехню. Кохання дало їй сили боротися за принца... Кохання дало їй сили вести подвійне життя. Але як закінчиться ця історія?

Режисери: Барис Йос, Мерве Гиргин, Толга Кутлуай.

У головних ролях: Метін Чекмез, Чагатай Улусой, Деніз Угур, Вахіде Гердюм, Хазал Кая

2011, Туреччина

Категорія: Серіали | | Теги: серіал, Туреччина, квітень, 1 плюс 1, мелодрама, один плюс один, феріха, сила кохання феріхи, 23 квітня | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar

Також дивляться: