Вітаю Вас, Гість! Реєстрація RSS
Понеділок, 23.04.2018


Головна » Серіали » [1+1] Серіал українською "Сила кохання Феріхи". 60 серія (22.04.2015)
20:07
[1+1] Серіал українською "Сила кохання Феріхи". 60 серія (22.04.2015)

Сила кохання Феріхи

Зміст 60 серії. На ранок розбір польотів після нічих гулянок: Ферісі соромно за п'янку, Корай розбирається з Левентом через Ханде, Санем наїжджає на Лару, що не проконтролювала Джансу. Екс-коханку Еміра Едже у клубі знаходить якийсь ковбой Явуз і наказує тій звільнитися та їхати з ним. В розмову втручається Емір. Явуз теж має претензії до тату Едже. Джансу сниться сон, що вона задушила Феріху. Едже роздобула номер телефону Феріхи, але Феріха відмовилася з нею говорити. Феріха про дзвінок розповідає Еміру. У Феріхи з Ханде уже попахує дружбою принаймні проти спільних ворогів. Санем робить усе, щоб відбити потенційних покупців квартири №10. Джансу заявилася в квартиру №10. Емір переполоханий. Емір біля клубу забороняє Едже втручатися в його життя. Як їх обстрілюють з пістолетів. Еміра відвозять в лікарню і він очухується. Мехмет теж і лікарні. Явузом хоч і зайнялася поліція, але прямих доказів проти нього немає.

"Сила кохання Феріхи – Історія життя молодої турецької дівчини Феріхи. Вона народилася у бідній родині. Всі її близькі працюють прислугою у одному з елітних районів Стамбула. Спостерігаючи за тим, як важко доводиться працювати батькам і як бідно вони при цьому живуть, дівчина мріяла стати багатою та впливою, щоб забезпечити себе і близьких. Подорослішавши, вона йде вчитися до університету. Там вона зустрічає того, заради кого наважується на велику брехню. Кохання дало їй сили боротися за принца... Кохання дало їй сили вести подвійне життя. Але як закінчиться ця історія?

Режисери: Барис Йос, Мерве Гиргин, Толга Кутлуай.

У головних ролях: Метін Чекмез, Чагатай Улусой, Деніз Угур, Вахіде Гердюм, Хазал Кая

2011, Туреччина

Категорія: Серіали | | Теги: серіал, Туреччина, квітень, 1 плюс 1, мелодрама, один плюс один, феріха, 22 квітня, сила кохання феріхи | Рейтинг: 3.7/3
Всього коментарів: 0
avatar

Також дивляться: