Вітаю Вас, Гість! Реєстрація RSS
Неділя, 18.03.2018


Головна » Серіали » [1+1] Серіал українською "Сила кохання Феріхи". 59 серія (21.04.2015)
20:07
[1+1] Серіал українською "Сила кохання Феріхи". 59 серія (21.04.2015)

Сила кохання Феріхи

Зміст 59 серії. У Санем з Джансу домовленість: Санем забрала Джансу з дурки, А Джансу не розповідатиме про пігулки. Тест на вагітність показав, що дитина НЕ Еміра. У Феріхи з Еміром стосунки доходять до критичної межі. Ханде пропонує Левенту дружбу без сексу, чи може з сексом, аби той вгамувався і не заважав коханню Еміра і Феріхи. Мехмет таки вгамував свою гордість і влаштувався в клуб до Еміра охоронником. Емір влаштовує свою першу вечірку у клубі "Найт". Дрескод: маска на обличчі. Джансу поперлася теж. І Феріха. Феріха стежить, з ким муркається Емір. У його коханки на спині вона бачить тату "Емір". Феріха розмовляє з коханкою в туалеті, але нічого особливого. Джансу у клубі торкається Еміра, той її не впізнає, а Лара швидко її забирає. Феріха наклюкалася. Після півночі всі зняли маски і почалися розбірки: Корая з Левентом, який тусив з Ханде, а Феріхи - з Еміром. Ще і Гюльсун там щось винюхувала. Емір везе їх додому.

"Сила кохання Феріхи – Історія життя молодої турецької дівчини Феріхи. Вона народилася у бідній родині. Всі її близькі працюють прислугою у одному з елітних районів Стамбула. Спостерігаючи за тим, як важко доводиться працювати батькам і як бідно вони при цьому живуть, дівчина мріяла стати багатою та впливою, щоб забезпечити себе і близьких. Подорослішавши, вона йде вчитися до університету. Там вона зустрічає того, заради кого наважується на велику брехню. Кохання дало їй сили боротися за принца... Кохання дало їй сили вести подвійне життя. Але як закінчиться ця історія?

Режисери: Барис Йос, Мерве Гиргин, Толга Кутлуай.

У головних ролях: Метін Чекмез, Чагатай Улусой, Деніз Угур, Вахіде Гердюм, Хазал Кая

2011, Туреччина

Категорія: Серіали | | Теги: серіал, 21 квітня, Туреччина, квітень, 1 плюс 1, мелодрама, один плюс один, феріха, сила кохання феріхи | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar

Також дивляться: