Вітаю Вас, Гість! Реєстрація RSS
Субота, 24.03.2018


Головна » Серіали » [1+1] Серіал українською "Сила кохання Феріхи". 58 серія (20.04.2015)
19:07
[1+1] Серіал українською "Сила кохання Феріхи". 58 серія (20.04.2015)

Сила кохання Феріхи

Зміст 58 серії. Мехмет знаходить 10 000 лір у Сахер, які та наколядувала в Еміра та інших. Мехмет віддає їх бандитам, яких кинув Вейсель, бо ті виставили рахунок йому. Сахер, дізнавшись, вигнала Мехмета з дому, Різа дав йому ляпаса. Юнал, щоб задобрити Еміра, забирає позов проти Різи. Емір це розуміє. Брати Левент і Бювент мають гірку розмову. Емір пропонує Мехмету роботу в клубі охоронцем. Джансу можуть випустити з психушки. Санем заметушилася. До Еміра заявляється колишня і влаштовується піар-менеджером в клуб. Мати Рії зустрічається з Феріхою і давить тій на жалість. Рія прийшла скандалити до Феріхи, і в неї трапляється приступ. Народжується дитинка. Передчасні пологи. Еміра просять здати кров. Поки той здавав кров, Феріха уходить. Санем везе Джансу додому.

"Сила кохання Феріхи – Історія життя молодої турецької дівчини Феріхи. Вона народилася у бідній родині. Всі її близькі працюють прислугою у одному з елітних районів Стамбула. Спостерігаючи за тим, як важко доводиться працювати батькам і як бідно вони при цьому живуть, дівчина мріяла стати багатою та впливою, щоб забезпечити себе і близьких. Подорослішавши, вона йде вчитися до університету. Там вона зустрічає того, заради кого наважується на велику брехню. Кохання дало їй сили боротися за принца... Кохання дало їй сили вести подвійне життя. Але як закінчиться ця історія?

Режисери: Барис Йос, Мерве Гиргин, Толга Кутлуай.

У головних ролях: Метін Чекмез, Чагатай Улусой, Деніз Угур, Вахіде Гердюм, Хазал Кая

2011, Туреччина

Категорія: Серіали | | Теги: серіал, Туреччина, квітень, 1 плюс 1, мелодрама, один плюс один, 20 квітня, феріха, сила кохання феріхи | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar

Також дивляться: