Вітаю Вас, Гість! Реєстрація RSS
Вівторок, 20.03.2018


Головна » Серіали » [1+1] Серіал українською "Сила кохання Феріхи". 57 серія (17.04.2015)
20:23
[1+1] Серіал українською "Сила кохання Феріхи". 57 серія (17.04.2015)

Сила кохання Феріхи

Зміст 57 серії. Нічого не домігшись, Емір відкриває двері квартири. Проте Феріха не така! Вона закриває двері. Боротися проти спільних ворогів. Тепер Емір натякає їй на вихід. Левент страждає на могилі матері. Бювент влаштовує тому розбірки на кладовищі, Бювент не знав про хворобу матері. Емір наказує Рії зникнути з його життя до тесту на батьківство. Також Емір просить вгамуватися Айсун. Еміра беруть на роботу у конкуруючий Юналу клуб "Найт". Ханде найняла якогось детективчика, який уже нарив ще одного хлопця, що міг оплодотворити Рію. Джансу приходить до висновку, що Санем не давала їй ліків.

"Сила кохання Феріхи – Історія життя молодої турецької дівчини Феріхи. Вона народилася у бідній родині. Всі її близькі працюють прислугою у одному з елітних районів Стамбула. Спостерігаючи за тим, як важко доводиться працювати батькам і як бідно вони при цьому живуть, дівчина мріяла стати багатою та впливою, щоб забезпечити себе і близьких. Подорослішавши, вона йде вчитися до університету. Там вона зустрічає того, заради кого наважується на велику брехню. Кохання дало їй сили боротися за принца... Кохання дало їй сили вести подвійне життя. Але як закінчиться ця історія?

Режисери: Барис Йос, Мерве Гиргин, Толга Кутлуай.

У головних ролях: Метін Чекмез, Чагатай Улусой, Деніз Угур, Вахіде Гердюм, Хазал Кая

2011, Туреччина

Категорія: Серіали | | Теги: серіал, квітень, Туреччина, один плюс один, мелодрама, 1 плюс 1, 17 квітня, феріха, сила кохання феріхи | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar

Також дивляться: