Вітаю Вас, Гість! Реєстрація RSS
Понеділок, 19.03.2018


Головна » Серіали » [1+1] Серіал українською "Сила кохання Феріхи". 56 серія (16.04.2015)
20:23
[1+1] Серіал українською "Сила кохання Феріхи". 56 серія (16.04.2015)

Сила кохання Феріхи

Зміст 56 серії. Після пліток про Феріху і Левента Емір силою забирає Феріху з гуртожитку додому. Сказав, що поки вони не "вилікуються", нікуди вона не піде. Півсерії вони розмовляють про життя. Потім Феріха бере ножа відкрити замка, але ріже ним руку Еміру. Після цього Емір розповідає про своє життя з дитинства. Феріха і пожежу влаштовувала і таблеток напилася, але Емір її всеодно не відпускав. До кінця серії нічого не вирішили.

"Сила кохання Феріхи – Історія життя молодої турецької дівчини Феріхи. Вона народилася у бідній родині. Всі її близькі працюють прислугою у одному з елітних районів Стамбула. Спостерігаючи за тим, як важко доводиться працювати батькам і як бідно вони при цьому живуть, дівчина мріяла стати багатою та впливою, щоб забезпечити себе і близьких. Подорослішавши, вона йде вчитися до університету. Там вона зустрічає того, заради кого наважується на велику брехню. Кохання дало їй сили боротися за принца... Кохання дало їй сили вести подвійне життя. Але як закінчиться ця історія?

Режисери: Барис Йос, Мерве Гиргин, Толга Кутлуай.

У головних ролях: Метін Чекмез, Чагатай Улусой, Деніз Угур, Вахіде Гердюм, Хазал Кая

2011, Туреччина

Категорія: Серіали | | Теги: серіал, 16 квітня, квітень, Туреччина, один плюс один, мелодрама, 1 плюс 1, феріха, сила кохання феріхи | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar

Також дивляться: