Вітаю Вас, Гість! Реєстрація RSS
Середа, 21.03.2018


Головна » Серіали » [1+1] Серіал українською "Сила кохання Феріхи". 55 серія (15.04.2015)
20:23
[1+1] Серіал українською "Сила кохання Феріхи". 55 серія (15.04.2015)

Сила кохання Феріхи

Зміст 55 серії. Суд Сарафоглу проти Різи. Прийшла і Феріха, потім Емір. Феріха і Емір влаштовують у суді спектакль. З суду вони їдуть в одній машині. Мехмет б'є морд Юналу, і його забирає поліція. Ханде зустрілася з Рією. Тій вона популярно пояснює, що та програє. Феріха влаштовується офіціанткою в кав'ярню. Емір хоче влаштуватися до батькового конкурента. Феріха забрала від Еміра свої речі. Наче тимчасово. Але її дістають і в гуртожитку. Різу заарештовують за несплату бізнес-кредиту. Рія знову влаштовує спектакль Еміру і Ферісі. Рія симулює проблеми з вагітністю. Та, здається, уже не симулює. Емір береться виплатити борг Різи. Левент теж береться. Емір для цього продає машину. Лара відвідує Джансу в дурці, радить після виписки поїхати до тітки у Канаду і почати нове життя. Корай вирішує позависати кілька днів на природі з Ханде. Проте після першого дзвінка дружині Ханде покидає його. Левент сплачує борг Різи в кредит Мехметової роботи. Емір почувається безпомічним. Нурбахар померла.

"Сила кохання Феріхи – Історія життя молодої турецької дівчини Феріхи. Вона народилася у бідній родині. Всі її близькі працюють прислугою у одному з елітних районів Стамбула. Спостерігаючи за тим, як важко доводиться працювати батькам і як бідно вони при цьому живуть, дівчина мріяла стати багатою та впливою, щоб забезпечити себе і близьких. Подорослішавши, вона йде вчитися до університету. Там вона зустрічає того, заради кого наважується на велику брехню. Кохання дало їй сили боротися за принца... Кохання дало їй сили вести подвійне життя. Але як закінчиться ця історія?

Режисери: Барис Йос, Мерве Гиргин, Толга Кутлуай.

У головних ролях: Метін Чекмез, Чагатай Улусой, Деніз Угур, Вахіде Гердюм, Хазал Кая

2011, Туреччина

Категорія: Серіали | | Теги: серіал, 15 квітня, квітень, Туреччина, один плюс один, мелодрама, 1 плюс 1, феріха, сила кохання феріхи | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
avatar

Також дивляться: