Вітаю Вас, Гість! Реєстрація RSS
Понеділок, 23.04.2018


Головна » Серіали » [1+1] Серіал українською "Сила кохання Феріхи". 54 серія (14.04.2015)
20:23
[1+1] Серіал українською "Сила кохання Феріхи". 54 серія (14.04.2015)

Сила кохання Феріхи

Зміст 54 серії. Після ляпаса Еміра Феріха пішла. Мехмет бачив її саму серед ночі, але йому наплювати. Різі - теж. Нібито це обов'язок чоловіка. А також Феріха тепер зобов'язана все покірливо ділити зі своїм чоловіком. Емір зобов'язав Корая забрати Феріху, що той і зробив. На ранок Емір на колінах просить пробачення. Феріха селиться в університетський гуртожиток. Емір її шукає. Навіть до Їлмазів вривається. Згодом Феріха телефоном повідомляє батьку про гуртожиток. Феріха таки зустрілася з Еміром в університеті. Різа потай прогулюється біля гуртожитку. А в своєму ліжку Феріха знаходить якусь ляльку. Санем береться переобладнувати готель і змінювати персонал. Юнал радить їй не поспішати. Не без допомоги Айсун Рія заявляється до Еміра "розрадити", а підкладає тому свою сережку. Сахер повідомляє Феріху про візит вагітної. Корай розповідає Ферісі, що Емір без грошей. Ферісі сниться еротично-романтичний сон за участю Рії і Еміра. Феріха про життя розповідає своїй сусідці по кімнаті гуртожитку. Емір треться біля гуртожитку. Саме збирається судове засідання по справі гідності Юнала проти Різи. Ханде уже ніби й за Феріху заради щастя Еміра. А на Корая їй наплювати.

"Сила кохання Феріхи – Історія життя молодої турецької дівчини Феріхи. Вона народилася у бідній родині. Всі її близькі працюють прислугою у одному з елітних районів Стамбула. Спостерігаючи за тим, як важко доводиться працювати батькам і як бідно вони при цьому живуть, дівчина мріяла стати багатою та впливою, щоб забезпечити себе і близьких. Подорослішавши, вона йде вчитися до університету. Там вона зустрічає того, заради кого наважується на велику брехню. Кохання дало їй сили боротися за принца... Кохання дало їй сили вести подвійне життя. Але як закінчиться ця історія?

Режисери: Барис Йос, Мерве Гиргин, Толга Кутлуай.

У головних ролях: Метін Чекмез, Чагатай Улусой, Деніз Угур, Вахіде Гердюм, Хазал Кая

2011, Туреччина

Категорія: Серіали | | Теги: серіал, квітень, Туреччина, один плюс один, мелодрама, 1 плюс 1, феріха, 14 квітня, сила кохання феріхи | Рейтинг: 1.5/2
Всього коментарів: 0
avatar

Також дивляться: