Вітаю Вас, Гість! Реєстрація RSS
П`ятниця, 20.04.2018


Головна » Серіали » [1+1] Серіал українською "Сила кохання Феріхи". 52 серія (09.04.2015)
19:46
[1+1] Серіал українською "Сила кохання Феріхи". 52 серія (09.04.2015)

Сила кохання Феріхи

Зміст 52 серії. Гюльсун перефарбовується у блондинку "під Ханде". Лара помітила у покупках Джансу щурячу отруту. Джансу щось наколотила і годує Феріху та Еміра на званій вечері. Джансу починає розказувати про свої страждання. Емір та Феріха одночасно втрачають свідомість. Джансу довго не викликає швидку, але врешті швидка їх забрала. У лікарні, звісно, збираються усі дійові особи. Поліція повідомляє чоловіче прізвище Феріхи - Сарафоглу. І тут починаються розбірки між родичами. Різа дізнається, ще і про обмани Феріхи. Мехмет викидує лахи Феріхи з квартири. Від Мехмета дістається і Сахер, яка у же не в змозі контролювати його емоції. Феріха та Емір очуняли, їх виписують з лікарні. Джансу світить дурка. Здається, Санем це на руку. Вона планує оформити опікунство і прибрати до рук готель. Сахер вдома знаходить свідоцтво про шлюб Феріхи і Еміра. Феріха та Емір повертаються в будинок. Феріха просить пробачення. Батько дає їй благословення, але не пробачає обман. Таким чином обидві сім'ї відреклися від своїх дітей. Феріха і Емір на кілька днів покидають місто розвіятися. Там Емір купує їм обручки і у них трапляється ЦЕ. Сім'я Рії пустила в газети інфу про вагітність і майбутнє одруження з Рією. Це активно обговорюють у Стамбулі. Мати Рії це обговорює з Юналом. Вона шокована, що Емір одружений. Юнал її шокує ще більше тим, що Емір позбавлений статусу нащадка. Айсун уже бачить Рію невісткою. Джансу в дурці знайомиться з Халілем. Левент і Бювент дізнаються про хворобу матері. Та пояснює, що піде на операцію, коли брати помиряться.

"Сила кохання Феріхи – Історія життя молодої турецької дівчини Феріхи. Вона народилася у бідній родині. Всі її близькі працюють прислугою у одному з елітних районів Стамбула. Спостерігаючи за тим, як важко доводиться працювати батькам і як бідно вони при цьому живуть, дівчина мріяла стати багатою та впливою, щоб забезпечити себе і близьких. Подорослішавши, вона йде вчитися до університету. Там вона зустрічає того, заради кого наважується на велику брехню. Кохання дало їй сили боротися за принца... Кохання дало їй сили вести подвійне життя. Але як закінчиться ця історія?

Режисери: Барис Йос, Мерве Гиргин, Толга Кутлуай.

У головних ролях: Метін Чекмез, Чагатай Улусой, Деніз Угур, Вахіде Гердюм, Хазал Кая

2011, Туреччина

Категорія: Серіали | | Теги: серіал, 9 квітня, Туреччина, квітень, 1 плюс 1, мелодрама, один плюс один, феріха, сила кохання феріхи | Рейтинг: 3.0/2
Всього коментарів: 0
avatar

Також дивляться: