Вітаю Вас, Гість! Реєстрація RSS
Субота, 24.03.2018


Головна » Серіали » [1+1] Серіал українською "Сила кохання Феріхи". 51 серія (08.04.2015)
19:46
[1+1] Серіал українською "Сила кохання Феріхи". 51 серія (08.04.2015)

Сила кохання Феріхи

Зміст 51 серії. Різа сватає Левента, як заходить Феріха. Вона обурена. Левент каже, що Мехмет його не так зрозумів. Для батька - це ганьба. Юнал динамить Санем, тому вона починає зустрічатися з Бювентом. Левент обіцяє зупиняти Мехмета. Про сватання дізнається і Емір. До Еміра приходить якась тьолка Рія і заявляє, що вагітна. Емір хоче зробити тест на батьківство, проте гінеколог забороняє. В той же час за ними хтось шпигує на замовлення матері Рії. Мехмет заявився до Юнала з вимогою забрати позов. Джансу дізнається, що Феріха з Еміром знову пара. В неї в голові щось відбувається, і вона запрошує тих на звану вечерю. Ханде дізнається про шопінг Гюльсун.

"Сила кохання Феріхи – Історія життя молодої турецької дівчини Феріхи. Вона народилася у бідній родині. Всі її близькі працюють прислугою у одному з елітних районів Стамбула. Спостерігаючи за тим, як важко доводиться працювати батькам і як бідно вони при цьому живуть, дівчина мріяла стати багатою та впливою, щоб забезпечити себе і близьких. Подорослішавши, вона йде вчитися до університету. Там вона зустрічає того, заради кого наважується на велику брехню. Кохання дало їй сили боротися за принца... Кохання дало їй сили вести подвійне життя. Але як закінчиться ця історія?

Режисери: Барис Йос, Мерве Гиргин, Толга Кутлуай.

У головних ролях: Метін Чекмез, Чагатай Улусой, Деніз Угур, Вахіде Гердюм, Хазал Кая

2011, Туреччина

Категорія: Серіали | | Теги: 8 квітня, серіал, Туреччина, квітень, 1 плюс 1, мелодрама, один плюс один, феріха, сила кохання феріхи | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar

Також дивляться: