Вітаю Вас, Гість! Реєстрація RSS
Субота, 20.01.2018


Головна » Серіали » [1+1] Серіал українською "Сила кохання Феріхи". 50 серія (07.04.2015)
08:46
[1+1] Серіал українською "Сила кохання Феріхи". 50 серія (07.04.2015)

Сила кохання Феріхи

Зміст 50 серії. Феріха переконує Гюльсун розлучитися, бо Корай її н кохає. Після пліток Вейселя Мехмет зі злості мало не збив Еміра. Мехмета вгамовує Левент. Корай і Ханде зрозуміли як кохали одне одного. Мехмет хоче відвести Феріху до гінеколога, але та не піддається. Сахер повідомляє про це Еміра. Емір обіцяє Сахер 1000 лір за кожен день стримування Мехмета. Адвокат Джансу популярно пояснює тій, що контракт з Юналом укладений на п'ять років, а Санем - теж партнер. Гюльсун зробила усе, як радила Сахер: наготувала, нарядилася, пустила сльозу... Корай пішов у ступор. Але все ж Корай їде, залишивши малій дім і кредитку. Сахер з Гюльсун інсценують пограбування, Сахер забирає собі цінні речі, а Кораю посеред ночі приходиться покинути ліжечко Ханде. Ханде приголомшена тим, що треба чекати 4 роки до розлучення, а після "пограбування" і зовсім виганяє Корая. Еміру набридло переховуватися. Джансу докотилася до того, що прийшла ночувати до Феріхи. Феріха свариться з Гюльсун через Сахер.

"Сила кохання Феріхи – Історія життя молодої турецької дівчини Феріхи. Вона народилася у бідній родині. Всі її близькі працюють прислугою у одному з елітних районів Стамбула. Спостерігаючи за тим, як важко доводиться працювати батькам і як бідно вони при цьому живуть, дівчина мріяла стати багатою та впливою, щоб забезпечити себе і близьких. Подорослішавши, вона йде вчитися до університету. Там вона зустрічає того, заради кого наважується на велику брехню. Кохання дало їй сили боротися за принца... Кохання дало їй сили вести подвійне життя. Але як закінчиться ця історія?

Режисери: Барис Йос, Мерве Гиргин, Толга Кутлуай.

У головних ролях: Метін Чекмез, Чагатай Улусой, Деніз Угур, Вахіде Гердюм, Хазал Кая

2011, Туреччина

Категорія: Серіали | | Теги: серіал, 7 квітня, Туреччина, квітень, 1 плюс 1, мелодрама, один плюс один, феріха, сила кохання феріхи | Рейтинг: 3.0/2
Всього коментарів: 0
avatar

Також дивляться: