Вітаю Вас, Гість! Реєстрація RSS
Субота, 24.03.2018


Головна » Серіали » [1+1] Серіал українською "Сила кохання Феріхи". 49 серія (06.04.2015)
08:46
[1+1] Серіал українською "Сила кохання Феріхи". 49 серія (06.04.2015)

Сила кохання Феріхи

Зміст 49 серії. П'яна Ханде вирішила провітритрися і падає з коня в болото. Корай знаходить своє нещастя, сидить над нею у лікарні. Потім пропонує Гюльсун розлучення. Радити Гюльсун береться Сахер. Корай дорікає Ханде, що та пізно дала знати про свої почуття. Айсун хоче заборонити Санем бачитися з Юналом. Джансу чує, що Санем спить з Юналом, влаштовує істерику і виганяє з будинку. Та їде до Юнала. Джансу наказує персоналу вигнати Санем з готелю. Феріха вгамовує Джансу. Юнал пропонує Еміру компроміс: Юнал забере позов, якщо Емір виїде з будинку і покине Феріху. Феріха повертається додому. Мехмет обурений. Феріха обіцяє більше не засмучувати татка. Тітка Феріхи просить Еміра покинути будинок. Феріха з Еміром переходять у підпілля. Джансу повідомляє Еміру про стосунки Санем з Юналом. Еміру однаково. Різа знайшов нове житло. Бювент береться розважити приголомшену Санем. Левента запросили на звану вечерю до Їлмазів. Джансу з Айсун розмовляють про Еміра. Джансу ваажає, що він розлучився, і думає, що та допоможе їй завербувати Еміра. Айсун починає розуміти, яка та божевільна. Сахер починає сватати Левента до Феріхи.

"Сила кохання Феріхи – Історія життя молодої турецької дівчини Феріхи. Вона народилася у бідній родині. Всі її близькі працюють прислугою у одному з елітних районів Стамбула. Спостерігаючи за тим, як важко доводиться працювати батькам і як бідно вони при цьому живуть, дівчина мріяла стати багатою та впливою, щоб забезпечити себе і близьких. Подорослішавши, вона йде вчитися до університету. Там вона зустрічає того, заради кого наважується на велику брехню. Кохання дало їй сили боротися за принца... Кохання дало їй сили вести подвійне життя. Але як закінчиться ця історія?

Режисери: Барис Йос, Мерве Гиргин, Толга Кутлуай.

У головних ролях: Метін Чекмез, Чагатай Улусой, Деніз Угур, Вахіде Гердюм, Хазал Кая

2011, Туреччина

Категорія: Серіали | | Теги: серіал, 6 квітня, Туреччина, квітень, 1 плюс 1, мелодрама, один плюс один, феріха, сила кохання феріхи | Рейтинг: 1.0/1
Всього коментарів: 0
avatar

Також дивляться: