Вітаю Вас, Гість! Реєстрація RSS
Вівторок, 20.03.2018


Головна » Серіали » [1+1] Серіал українською "Сила кохання Феріхи". 48 серія (03.04.2015)
19:24
[1+1] Серіал українською "Сила кохання Феріхи". 48 серія (03.04.2015)

Сила кохання Феріхи

Зміст 48 серії. Мехмет переконує батька не припиняти бізнес з Вейселем. Емір з Феріхою під'їхали до будинку, їх бачив Мехмет. Та вони поїхали до Гюльсун. Юнал збирається судитися з Різою через честь і гідність. Різі стає погано, його забирають в лікарню. Феріха, дізнавшись теж їде в лікарню з Еміром. Там вона свариться з Мехметом. Вгамувати Мехмета береться Левент. Санем муркається з Юналом, за скандал в готелі вона всю вину перекладає на Джансу. В цей час прилітає Емір і влаштовує розбірки батьку. Джансу забороняє Санем зустрічатися з Юналом. У лікарні Корай влаштовує розбірки Левенту через Ханде, це помічає Гюльсун. Сахер зливає всю інфу Айсун. Феріха з Еміром живуть у Корая. Туди заявляється Айсун і погрожує Ферісі. Ханде дражнить Корая Левентом. Джансу повідомляє Еміра про позов Юнала в надії, що Емір її пробачить. Емір знову влаштовує розбірки Юналу. Різа очуняв. Феріха приголомшена, що їй не можна його турбувати. Різа, очунявши, питає про Феріху у сестри. Тітка приходить до Феріхи щиро поговорити. Ханде п'яна приїздить на іподром.

"Сила кохання Феріхи – Історія життя молодої турецької дівчини Феріхи. Вона народилася у бідній родині. Всі її близькі працюють прислугою у одному з елітних районів Стамбула. Спостерігаючи за тим, як важко доводиться працювати батькам і як бідно вони при цьому живуть, дівчина мріяла стати багатою та впливою, щоб забезпечити себе і близьких. Подорослішавши, вона йде вчитися до університету. Там вона зустрічає того, заради кого наважується на велику брехню. Кохання дало їй сили боротися за принца... Кохання дало їй сили вести подвійне життя. Але як закінчиться ця історія?

Режисери: Барис Йос, Мерве Гиргин, Толга Кутлуай.

У головних ролях: Метін Чекмез, Чагатай Улусой, Деніз Угур, Вахіде Гердюм, Хазал Кая

2011, Туреччина

Категорія: Серіали | | Теги: серіал, квітень, Туреччина, один плюс один, мелодрама, 1 плюс 1, феріха, 3 квітня, сила кохання феріхи | Рейтинг: 2.5/2
Всього коментарів: 0
avatar

Також дивляться: