Вітаю Вас, Гість! Реєстрація RSS
Четвер, 22.02.2018


Головна » Серіали » [1+1] Серіал українською "Сила кохання Феріхи". 47 серія (02.04.2015)
19:24
[1+1] Серіал українською "Сила кохання Феріхи". 47 серія (02.04.2015)

Сила кохання Феріхи

Зміст 47 серії. Юнал підбурює Різу поведінкою доньки. Корай запросив одногрупинків додому з приводу весілля. Ханде усім усе розповіла. Гюльсун у сльозах. Ханде згодом - теж. Емір робить Ферісі пропозицію. Сніг справжній. По ходу їх там і одружили. Феріха поки не дає Еміру, той - готовий чекати. Джансу сняться жахіття. У Санем з Бювентом - роматнична вечеря. Сахер дає інтерв'ю журналістам. Мехмет влаштовує розбірки Сахер. Мехмет втратив роботу водія через Феріху. Він уже починає зривати злість на дружині. Сахер пробує вирішити питання через Левента. Левент розмовляє з матір'ю. Нурбахар пояснює, що в неї не працюватиме брат, який б'є сестру. Але Левент переконує матір поновити Мехмета. Натомість мати просить Левента ставитися до свого брата так, як і до брата Феріхи. Різа категорично зрікся дочки. Ханде реве у машині. Її помічає Левент і заспокоює. Ханде його смачно цілує. Це бачить Корай, але проїжджає мимо. Айсун відмовляється платити гроші Сахер, бо та їй не дає ексклюзивно інформації. Санем з Джансу проводять робочу нараду з приводу скандалу з Еміром, а тому з готелем. Юнала заганяють в куток. Джансу влаштовує істерику. Через плітки Вейселя Різа закриває бізнес. Джансу і Ханде сваряться через розбиті серця. У Джансу нова істерика.

"Сила кохання Феріхи – Історія життя молодої турецької дівчини Феріхи. Вона народилася у бідній родині. Всі її близькі працюють прислугою у одному з елітних районів Стамбула. Спостерігаючи за тим, як важко доводиться працювати батькам і як бідно вони при цьому живуть, дівчина мріяла стати багатою та впливою, щоб забезпечити себе і близьких. Подорослішавши, вона йде вчитися до університету. Там вона зустрічає того, заради кого наважується на велику брехню. Кохання дало їй сили боротися за принца... Кохання дало їй сили вести подвійне життя. Але як закінчиться ця історія?

Режисери: Барис Йос, Мерве Гиргин, Толга Кутлуай.

У головних ролях: Метін Чекмез, Чагатай Улусой, Деніз Угур, Вахіде Гердюм, Хазал Кая

2011, Туреччина

Категорія: Серіали | | Теги: серіал, квітень, Туреччина, 2 квітня, один плюс один, мелодрама, 1 плюс 1, феріха, сила кохання феріхи | Рейтинг: 3.2/4
Всього коментарів: 0
avatar

Також дивляться: