Вітаю Вас, Гість! Реєстрація RSS
Понеділок, 23.04.2018


Головна » Серіали » [1+1] Серіал українською "Сила кохання Феріхи". 46 серія (01.04.2015)
19:24
[1+1] Серіал українською "Сила кохання Феріхи". 46 серія (01.04.2015)

Сила кохання Феріхи

Зміст 46 серії. Мехмет починає починає бити Феріху, розбиває їй голову вщент. Підбігає Емір і ледь не вбиває Мехмета. За цим усим спостерігає Різа, Джансу, ще дехто. Корай вгамовує і забирає Еміра. Феріху забирає тітка. Вночі батько довго довго думає, що робити з Феріхою, викидає її телефон у смітник. Вранці батько вирішує, Що Мехмет відвезе Феріху в село. Лара співчуває Кораю у зв'язку з весіллям... Корай привозить Гюльсун до Феріхи, а сам не заходить. Емір, не дочекавшись звістки від Гюльсун поспішає до Феріхи. Поки Мехмет купує квитки на вокзалі, Феріха тікає з Еміром. Зворотнього шляху немає. Емір навіть свій телефон викидає, щоб їх не знайшли. Вони зановучали в якихось людей, десь далеко від Стамбулу. Там вони бавляться біля каміну. Феріха телефоном повідомляє матір, що вони втекли. Корай завітав до Гюльсун додому, п'є каву, чекає новин. Тітка дарує йому капці, Сахер випадає зі сміху. Як прибуває Мехмет, він накидається на Корая. Гюльсун зізнається, що вона все розповіла Еміру. Мехмет уже хотів накинутися на Гюльсун, але Корай звісно ж його зупинив. Різа від почутого втрачає свідомість. Очунявши Різа з Мехметом поспішають в поліцію. Сахер повідомляє Айсун. Юнал в цей час зависає з Санем, їх відволік дзвінок від служниці з дому Юнала, в який прибула поліція. Згодом прибувають Юнал з Санем. Айсун швидко випроваджує Санем. Наступного дня про викрадення написали в газетах. Газету читають і люди, в яких заночувала пара. Пара в усьому зізнається, і люди йдуть їм назустріч. Емір підбурює Феріху забути батьків, які відправили їх в село. Люди розповідають про своє 55-річне кохання. Юнал вимагає спростування з газети. Айсун вважає, що все це - пастка для Еміра. Айсун з Юналом їдуть до Їлмазів і мають скандальну розмову про честь і гроші. Мехмет приїздить до Корая і спокійно просить повідомити, де сестра. Корай його відшиває. Мехмет їде в універ поговорити з друзями Еміра. Там ледь не влаштовує бійку з Ханде. Левент заспокоює Мехмета. У Джансу істерика. Джансу з Ханде ідуть на сделку: Ханде має помирити Джансу з Еміром, А Джансу звела Ханде з Сахер, яка все розповіла обом все про Гюльсун і Корая. Сахер допитує Мехмета щодо викрадення, і стає ясно, що Мехмет приховує той факт, що Феріха сама втекла. Ймовірно, від батька. Але під вечір Мехмет зізнається, навіть ляпаса від батька отримує. "Феріха мені більше не донька!". Вейсель, виявляється має давні борги перед бандитами.

"Сила кохання Феріхи – Історія життя молодої турецької дівчини Феріхи. Вона народилася у бідній родині. Всі її близькі працюють прислугою у одному з елітних районів Стамбула. Спостерігаючи за тим, як важко доводиться працювати батькам і як бідно вони при цьому живуть, дівчина мріяла стати багатою та впливою, щоб забезпечити себе і близьких. Подорослішавши, вона йде вчитися до університету. Там вона зустрічає того, заради кого наважується на велику брехню. Кохання дало їй сили боротися за принца... Кохання дало їй сили вести подвійне життя. Але як закінчиться ця історія?

Режисери: Барис Йос, Мерве Гиргин, Толга Кутлуай.

У головних ролях: Метін Чекмез, Чагатай Улусой, Деніз Угур, Вахіде Гердюм, Хазал Кая

2011, Туреччина

Категорія: Серіали | | Теги: серіал, 1 квітня, квітень, Туреччина, один плюс один, мелодрама, 1 плюс 1, феріха, сила кохання феріхи | Рейтинг: 3.4/7
Всього коментарів: 0
avatar

Також дивляться: