Вітаю Вас, Гість! Реєстрація RSS
Субота, 24.03.2018


Головна » Серіали » [1+1] Серіал українською "Сила кохання Феріхи". 45 серія (31.03.2015)
19:24
[1+1] Серіал українською "Сила кохання Феріхи". 45 серія (31.03.2015)

Сила кохання Феріхи

Зміст 45 серії. Мехмет веде наречену з дому. Їх зустрічає Лара з Ількером, і дуже здивовані її чоловіком. Батьки Корая проти. Мати Корая - залізна леді. Ількер повідомляє Ханде, яка нічого знала. Ханде шокована збирається зірвати весілля. Ханде прибує, коли пара розписалася. Ображає присутніх. Тітці стає зле. Емір її вгамовує. У Ханде - істерика. Корай мовчки їде з Гюльсун. Емір відвозить Ханде і посеред дороги висаджує з машини. Мехмет вдома допитує Феріху, та відморожується, що Емір - рятівник. Як тут завітав Емір, попросив вибачення за Ханде. З Еміром тет-а-тет виходить поговорити Різа. Він забороняє їм бути друзями. Емір не зміг сказати те, що хотів. Емір і Феріха тепер по ночах зустріча.ться через решітку вікна. У першу шлюбну ніч Корай пішов бухати в машину, наївна Гюльсун у білій сукні посеред ліжка, Емір забирає пʼяну Ханде з бару, і вона ночує у нього. Зранку їх бачили Мехмет з Феріхою. Джансу продовжує боротися за Еміра і активно лікується. Корай заснув на дивані, Гюльсун приготувала сніданок і всіляко турбується про коханого. Виявляється, вони такі різні! Мехмет просить Левента наглянути за Феріхою. А цей час Емір і Феріха в універі планують майбутнє. Джансу в універі вибачається перед Феріхою і Еміром, проте Емір недовіряє тій. Мехмет влаштовується водієм Нурбахар. Вдень Гюльсун знаходить у домі Корая фотки Ханде і з Ханде. Як сама Ханде завітала до неї в гості, погрожує. Ханде свято вірить, що Корай буде з нею. Бювент з Санем обмінюються платівками. Мати Еміра зустрілася з Айсун, у них свої плани. Згодом до них приєднався і Юнал. Корай дозволив Гюльсун запрошувати кого захоче, і та ввечері запросила всю сімейку. В цей час Корай бухає в барі, де Ханде влаштовує йому істерику. А мати Корая, Еміра і Юнал саме завітали до корая додому, де уся сімʼя. І саме Емір притащив пʼяного Корая. Емір швидко забирає своїх батьків з дому. Сахер тисне на Мехмета своїми мріями про багате життя. Айсун наймає Сахер шпигувати за Феріхою. Їх застукав Різа. проте та відбрехалася. Нурбахар тяжко хвора. Айсун застукала Юнала за мурканням з Санем. корай відмовився носити обручку. Мемхет у машині Нурбахар застукав, як Емір і Феріха цілуються у його машині.

"Сила кохання Феріхи – Історія життя молодої турецької дівчини Феріхи. Вона народилася у бідній родині. Всі її близькі працюють прислугою у одному з елітних районів Стамбула. Спостерігаючи за тим, як важко доводиться працювати батькам і як бідно вони при цьому живуть, дівчина мріяла стати багатою та впливою, щоб забезпечити себе і близьких. Подорослішавши, вона йде вчитися до університету. Там вона зустрічає того, заради кого наважується на велику брехню. Кохання дало їй сили боротися за принца... Кохання дало їй сили вести подвійне життя. Але як закінчиться ця історія?

Режисери: Барис Йос, Мерве Гиргин, Толга Кутлуай.

У головних ролях: Метін Чекмез, Чагатай Улусой, Деніз Угур, Вахіде Гердюм, Хазал Кая

2011, Туреччина

Категорія: Серіали | | Теги: серіал, Сериал, 31 березня, Туреччина, 1 плюс 1, мелодрама, один плюс один, березень, феріха, сила кохання феріхи | Рейтинг: 2.0/2
Всього коментарів: 0
avatar

Також дивляться: