Вітаю Вас, Гість! Реєстрація RSS
Субота, 21.04.2018


Головна » Серіали » [1+1] Серіал українською "Сила кохання Феріхи". 44 серія (30.03.2015)
19:24
[1+1] Серіал українською "Сила кохання Феріхи". 44 серія (30.03.2015)

Сила кохання Феріхи

Зміст 44 серії. Корай везе Гюльсун в лікарню. Під ногами, як завжди крутиться Сахер. Феріху і Еміра везуть у лікарню. В Еміра куля не влучила (?!). Гюльсун уже везть додому з корсетом на шиї. Тітці кажуть, що вона впала зі сходів. Сахер її відмазує. Сахер учить Гюльсун бути стервою. Айсун пилить Юнала за бездіяльність. Мехмет непокоїться через дії Еміра. Халіля повернули в дурку. Емір натякнув матері на одруження, вона - проти. Феріху і Еміра повиписували додому. Як тільки з'явилася можливість, Феріха побігла до коханого. У них пристрастні поцілунки у нього в квартирі. Джансу на свою хвору бачить, як Феріха виходить від Еміра. Той її помітив і методом шантажу забороняє їй втручатися у їхнє життя. Санем везе Джансу до лікаря. Гюльсун зізнається Ферісі у самогубстві і інтимі. Про інтим підслуховує її мати і влаштовує бійку. В цей час Корай кличе Гюльсун на вулицю, Гюльсун каже йому, що це кінець життю у Стамбулі. Корай робить Гюльсун пропозицію. Корай розповідає усе Еміру. Мехмет, дізнавшись, біжить з ножем за Кораєм. Його зупиняє Емір. Феріха з Гюльсун гадають, чи щирий Корай? Феріха передбачає цій парі нещастя, бо корай кохає Ханде. Емір теж натякає Ферісі про шлюб. Потім Емір ще раз розмовляє з Кораєм. Санем і Бювент, виявляється, захоплюються саксофоном. А ще Бювент врізався у Лару на вулиці, а потім провів додому. Але Лара типу з Ількером. Через тиждень уже весілля. В останню ніч Корай приїжджає до двору Ханде. Там її обіймає.

"Сила кохання Феріхи – Історія життя молодої турецької дівчини Феріхи. Вона народилася у бідній родині. Всі її близькі працюють прислугою у одному з елітних районів Стамбула. Спостерігаючи за тим, як важко доводиться працювати батькам і як бідно вони при цьому живуть, дівчина мріяла стати багатою та впливою, щоб забезпечити себе і близьких. Подорослішавши, вона йде вчитися до університету. Там вона зустрічає того, заради кого наважується на велику брехню. Кохання дало їй сили боротися за принца... Кохання дало їй сили вести подвійне життя. Але як закінчиться ця історія?

Режисери: Барис Йос, Мерве Гиргин, Толга Кутлуай.

У головних ролях: Метін Чекмез, Чагатай Улусой, Деніз Угур, Вахіде Гердюм, Хазал Кая

2011, Туреччина

Категорія: Серіали | | Теги: серіал, Сериал, Туреччина, 1 плюс 1, мелодрама, один плюс один, 30 березня, березень, феріха, сила кохання феріхи | Рейтинг: 3.5/6
Всього коментарів: 0
avatar

Також дивляться: