Вітаю Вас, Гість! Реєстрація RSS
Субота, 17.03.2018


Головна » Серіали » [1+1] Серіал українською "Сила кохання Феріхи". 41-42 серія (26.03.2015)
00:00
[1+1] Серіал українською "Сила кохання Феріхи". 41-42 серія (26.03.2015)

Сила кохання Феріхи

Зміст 41 серії. Айсун пилить сина за те, що той купив квартиру. Левент та Санем таки перепихнулися. Джансу застала Левента у Санем, але уже одягненого. Сахер вмовила Мехмета піти десь гуляти на Новий рік. Ханде влаштувала новорічну вечірку у Корая, а Корай пішов до Еміра. На вечірці у Ханде і Джансу шукає Еміра. Лара з Ількером собі муркаються в куточку. Нурбахар таки вдалося посадити за новорічний стіл двох синів, проте Бювент через короткий час скидує все зі столу і уходить. Саме заходить Санем. У сім'ї Їлмаз не святкують. Коли всі полягали спати, Гюльсун дістала з холодильника пляшку вина і вони з Феріхою зібралися пити. За штопором Гюльсун пішла в квартиру №10. Там її напоїли. Феріха, не дочекавшись штопора йде за нею. У коридорі зустрічає Еміра, і вони разом йдуть на вулицю дивитися феєрверк, там сваряться, і у Феріхи випадають ключі. Згодом вона повертається за ними, і на неї нападає Халіль... А в цей час у Гюльсун з Кораєм розпочалися поцілунки. Ой, уже одяг по всій кімнаті!

Гюльсун, ймовірно, позбавлена цноти пішла спати додому. На ранок спохватилися, що Феріхи немає. Феріха просинається звʼязана у якомусь будинку. Хахіль про неї ніжно турбується, але вона звʼязана. А Джансу, виявляється, вночі, повертаючись з вечірки пʼяна, бачила, як той її викрадав - посадив у машину. Емір, Мехмет і Різа дають свідчення у поліції. Емір при них розповідає про Феріху набагато більше, ніж мав би знати "друг". У квартирі Халіля ще двоє полонених - жінка з сином. Полоція знаходить запис з камер спостреження. Камери зафіксували викрадення і поведінку Джансу. Її забирають в поліцію. У Різи дуже погіршилося самопочуття. Емір на свою голову спілкується з Сахер. Джансу намагалася виправдатися перед Еміром, проте той її лише добив. Емір картає себе за сварки з Феріхою.

"Сила кохання Феріхи – Історія життя молодої турецької дівчини Феріхи. Вона народилася у бідній родині. Всі її близькі працюють прислугою у одному з елітних районів Стамбула. Спостерігаючи за тим, як важко доводиться працювати батькам і як бідно вони при цьому живуть, дівчина мріяла стати багатою та впливою, щоб забезпечити себе і близьких. Подорослішавши, вона йде вчитися до університету. Там вона зустрічає того, заради кого наважується на велику брехню. Кохання дало їй сили боротися за принца... Кохання дало їй сили вести подвійне життя. Але як закінчиться ця історія?

Режисери: Барис Йос, Мерве Гиргин, Толга Кутлуай.

У головних ролях: Метін Чекмез, Чагатай Улусой, Деніз Угур, Вахіде Гердюм, Хазал Кая

2011, Туреччина

Категорія: Серіали | | Теги: серіал, Сериал, Туреччина, 1 плюс 1, мелодрама, один плюс один, березень, феріха, 26 березня, сила кохання феріхи | Рейтинг: 2.0/2
Всього коментарів: 0
avatar

Також дивляться: