Вітаю Вас, Гість! Реєстрація RSS
Середа, 21.03.2018


Головна » Серіали » [1+1] Серіал українською "Сила кохання Феріхи". 38 серія (23.03.2015)
00:00
[1+1] Серіал українською "Сила кохання Феріхи". 38 серія (23.03.2015)

Сила кохання Феріхи

Зміст 38 серії. Джансу розповідає і Айсун, що Левент - новий хлопець Феріхи. Феріхи своїми проблемами сповна поділитися може лише з Гюльсун. Емір в універі вибачається перед Феріхою, що влаштував їй незручності. Емір готовий сам погасити борг Мехмета, але вражений тим, що борг уже погашений! (Софі, анонімно). Емір звісно ж думає, що це Левент. Тому знову у них Феріхою терки. Айсун прийшла до Зехри, проте вдома застала Сахер. Сахер спробувала підлизуватися. Ханде десь зникнла, Джансу її шукає. Юнал промовляється Еміру, що борг погасила Софі Хасан. У Юнала романтична вечеря з Санем. Поруч вечеряє Левент з матір'ю. Софі тет-а-тет розмовляє з Феріхою і про все розповідає. Різі Софі теж повідомляє про погашення боргу. Сахер вимагає з Джансу гроші за фотки з заручин Феріхи, 5000 лір. Санем застукала передачу грошей. Проте Джансу популярно, що всі гроші, дім, бізнес - її. Емір вирішує переїхати, щоб не зашкодити Ферісі. В кінці серії Феріха заюігає до Еміра попросити, щоб той не їхав, а він показує їй фото з заручин.

39 серія. Через фотку з заручин Емір з Феріхою знову сваряться. Сахер і Джансу не натішаться. Санем прокинулася у ліжку з Юналом, голенька. Феріха розуміє, що фото підклала Джансу, але Емір на це не зважає. Феріха влаштовує розібрки Сахер. Сахер навмисне падає зі сходів і всім бреше, що то її штовхнула Феріха. Корай намагається виправдати Феріху перед Еміром, а той знову - про брехню. Мехмет з горя напився і порізав себе пляшкою ("розочкою"). Емір і Феріха завезли його у лікарню. Але Емір не дозволяє Ферісі до себе наближатися. Сахер продовжує розігрувати свою лінію із тиском на Феріху, проте переігрує, Різа її ставить на місце!

"Сила кохання Феріхи – Історія життя молодої турецької дівчини Феріхи. Вона народилася у бідній родині. Всі її близькі працюють прислугою у одному з елітних районів Стамбула. Спостерігаючи за тим, як важко доводиться працювати батькам і як бідно вони при цьому живуть, дівчина мріяла стати багатою та впливою, щоб забезпечити себе і близьких. Подорослішавши, вона йде вчитися до університету. Там вона зустрічає того, заради кого наважується на велику брехню. Кохання дало їй сили боротися за принца... Кохання дало їй сили вести подвійне життя. Але як закінчиться ця історія?

Режисери: Барис Йос, Мерве Гиргин, Толга Кутлуай.

У головних ролях: Метін Чекмез, Чагатай Улусой, Деніз Угур, Вахіде Гердюм, Хазал Кая

2011, Туреччина

Категорія: Серіали | | Теги: 1 плюс 1, мелодрама, один плюс один, Туреччина, 23 березня, Сериал, серіал, березень, феріха, сила кохання феріхи | Рейтинг: 2.0/3
Всього коментарів: 0
avatar

Також дивляться: