Вітаю Вас, Гість! Реєстрація RSS
Неділя, 18.03.2018


Головна » Серіали » [1+1] Серіал українською "Сила кохання Феріхи". 37 серія (20.03.2015)
00:21
[1+1] Серіал українською "Сила кохання Феріхи". 37 серія (20.03.2015)

Сила кохання Феріхи

Зміст 37 серії. У Стамбул прибувають мати та брат Левента. Емір ображений тим, що Левент знає про Феріху усе. На відкритті клубу у готелі Левент зустрівся з матірʼю, але розмова не склалася. Санем дає ляпаса Ферсісі, за довгий язик тією. Сахер підлизується до Джансу. Корай всіляко відшивакє Ханде. Тітка Сахер залицяється до Різи. Феріха і Емір, працюючи над проектом, який їм дав Левент, мило бесідують про особисте. Тітка Феріхи і Гюльсун повертаються жити у квартиру Різи на зло Сахер. Софі Хасан повертає якийсь батьковий борг Юналу, здається, це борг Мехмета. Емір потай заходить у квартиру Феріхи.

38 серія. Феріха застукала Еміра у себе в кімнаті, що забалдів на її подушці. В цей час повернувся додому батько і трохи поговорив з нею про злидні. Емір не встиг вийти з квартири, його застав Мехмет і відлупцював. Емір утримався від відповіді. Їх розборонили тітка з кузеною. Далі Емір зустрів Сахер і порадив угомонити чоловіка. Але Мехмет іде до Еміра і забороняє тому наближатися до сестри, Емір змовчав.

"Сила кохання Феріхи – Історія життя молодої турецької дівчини Феріхи. Вона народилася у бідній родині. Всі її близькі працюють прислугою у одному з елітних районів Стамбула. Спостерігаючи за тим, як важко доводиться працювати батькам і як бідно вони при цьому живуть, дівчина мріяла стати багатою та впливою, щоб забезпечити себе і близьких. Подорослішавши, вона йде вчитися до університету. Там вона зустрічає того, заради кого наважується на велику брехню. Кохання дало їй сили боротися за принца... Кохання дало їй сили вести подвійне життя. Але як закінчиться ця історія?

Режисери: Барис Йос, Мерве Гиргин, Толга Кутлуай.

У головних ролях: Метін Чекмез, Чагатай Улусой, Деніз Угур, Вахіде Гердюм, Хазал Кая

2011, Туреччина

Категорія: Серіали | | Теги: Сериал, серіал, 20 березня, Туреччина, один плюс один, мелодрама, 1 плюс 1, березень, феріха, сила кохання феріхи | Рейтинг: 3.5/4
Всього коментарів: 0
avatar

Також дивляться: