Вітаю Вас, Гість! Реєстрація RSS
Вівторок, 20.03.2018


Головна » Серіали » [1+1] Серіал українською "Сила кохання Феріхи". 36 серія (19.03.2015)
00:21
[1+1] Серіал українською "Сила кохання Феріхи". 36 серія (19.03.2015)

Сила кохання Феріхи

Зміст 36 серії. Феріха реве на лавці після від'їзду матері в село. Емір спостерігав за від'їздом і прийшов втішити малу. Вона поламалася, але трохи поспілкувалася з ним. За ними спостерігає Джансу. Сахер з тіткою планують своє майбутнє у норі Зехри. Юнал впевнено каже Санем, що для нього головне - бізнес, а її особисте життя його не цікавить. А тому Санем має спрацюватися з Еміром. Джансу й собі взялася давити на жалість Еміру. Емір популярно пояснює Санем, що її партнер - Джансу. Сахер, потрапивши у квартиру Санем, починає нишпорити по її речах. Емір знову розмовляє з Левентом. Емір пронюхав, що Ханде зібрала компромат на Санем. Джансу розмовляє з Ханде про Феріху, але жодна не наважується зізнатися, що вони її не люблять через Еміра. Айсун категорично проти співпраці Еміра з Санем. Санем тет-а-тет розмовляє з Левентом. Той каже, що він зайнятий людиною, з якою він ніколи разом не буде. У селі поховали Хасана. У Феріхи - день народження. Одногрупниці привітали Феріху сміттєвим відром. Левент і Емір обурені! Емір доручає Кораю знайти винних. Емір втішає Феріху, а потім вперше їде в автобусі з нею. Левент розбирається з Ханде. Джансу і Ханде обговорюють свою капость, як Джансу побачила Левента, якого вважає коханцем Левента. Потім Джансу накручує Еміру стосунки Феріхи з Левентом. Джансу застукала Сахер у своїй кімнаті. Санем дізнається, що Сахер - рідня Феріхи, і звільняє її. А потім ще й від Джансу дізнається про викладацьку діяльність Левента, та про кохання Левента і Феріхи. Натомість Сахер заявляє Джансу, що готова з нею протистояти Ферісі. Феріха з Еміром влаштовують розбірки на центральному вході універу. В решті Емір цілує Феріху. Свідками є всі головні дійові особи універу та десятки студентів.

(37 серія) Джансу доводиться зізнатися Ханде, що була закохана у Еміра. У квартирі Їлмаз - велике переселення: Різа спить у вітальні на дивані, а Мехмет з Сахер зайняли спальню. Тітка Сахер вселилася у кімнату Феріхи. натомість Феріха спить з батьком.

"Сила кохання Феріхи – Історія життя молодої турецької дівчини Феріхи. Вона народилася у бідній родині. Всі її близькі працюють прислугою у одному з елітних районів Стамбула. Спостерігаючи за тим, як важко доводиться працювати батькам і як бідно вони при цьому живуть, дівчина мріяла стати багатою та впливою, щоб забезпечити себе і близьких. Подорослішавши, вона йде вчитися до університету. Там вона зустрічає того, заради кого наважується на велику брехню. Кохання дало їй сили боротися за принца... Кохання дало їй сили вести подвійне життя. Але як закінчиться ця історія?

Режисери: Барис Йос, Мерве Гиргин, Толга Кутлуай.

У головних ролях: Метін Чекмез, Чагатай Улусой, Деніз Угур, Вахіде Гердюм, Хазал Кая

2011, Туреччина

Категорія: Серіали | | Теги: Сериал, серіал, Туреччина, 1 плюс 1, мелодрама, один плюс один, 19 березня, березень, феріха, сила кохання феріхи | Рейтинг: 2.0/1
Всього коментарів: 0
avatar

Також дивляться: