Вітаю Вас, Гість! Реєстрація RSS
Понеділок, 19.03.2018


Головна » Серіали » [1+1] Серіал українською "Сила кохання Феріхи". 35 серія (18.03.2015)
00:21
[1+1] Серіал українською "Сила кохання Феріхи". 35 серія (18.03.2015)

Сила кохання Феріхи

Зміст 35 серії. Левент влаштувався в універ Феріхи викладачем менеджменту організацій, але зізнається Ферісі, що він тут через неї. Емір готовий його вбити! Хасан сповідується Зехрі. Але Зехра не оцінює його запалу. Мехмет помітив Корая у Еміра і влаштував потасовку. Свідком стає Різа. Різа просить Мехмета не завдавати йому клопоту. Омер украв у друга телефон, бо в нього немає, у Зехри складне завдання провести виховну бесіду з сином. Сахер влаштовується куховаркою до Санем. Різа ловить Омера з наркотиками. Зехра вважає, то треба малого везти в село. Тим часом Хасан теж переїжджає в село.

"Сила кохання Феріхи – Історія життя молодої турецької дівчини Феріхи. Вона народилася у бідній родині. Всі її близькі працюють прислугою у одному з елітних районів Стамбула. Спостерігаючи за тим, як важко доводиться працювати батькам і як бідно вони при цьому живуть, дівчина мріяла стати багатою та впливою, щоб забезпечити себе і близьких. Подорослішавши, вона йде вчитися до університету. Там вона зустрічає того, заради кого наважується на велику брехню. Кохання дало їй сили боротися за принца... Кохання дало їй сили вести подвійне життя. Але як закінчиться ця історія?

Режисери: Барис Йос, Мерве Гиргин, Толга Кутлуай.

У головних ролях: Метін Чекмез, Чагатай Улусой, Деніз Угур, Вахіде Гердюм, Хазал Кая

2011, Туреччина

Категорія: Серіали | | Теги: Сериал, серіал, 18 березня, Туреччина, один плюс один, мелодрама, 1 плюс 1, березень, феріха, сила кохання феріхи | Рейтинг: 2.5/4
Всього коментарів: 0
avatar

Також дивляться: