Вітаю Вас, Гість! Реєстрація RSS
Субота, 17.03.2018


Головна » Серіали » [1+1] Серіал українською "Сила кохання Феріхи". 34 серія (17.03.2015)
00:21
[1+1] Серіал українською "Сила кохання Феріхи". 34 серія (17.03.2015)

Сила кохання Феріхи

Зміст 34 серії. Емір тащить Феріху до себе з питанням "Чому ти не розповіла про лист раніше?". Феріха віддає йому обручку. Емір викидає обручку і смітник. Айсун знаходить обручку і повертає її в ювелірку. Проте там виявляють підробку. Левент приходить в універ до Феріхи. Емір ще і ще перечитує листа. Айсун при Ферісі заявляє Еміру, що обручка - підробка. Феріха влаштовує скандал Сахер. Сахер дізнається про борг Мехмета. Феріха пояснює Мехмету, що не продавала обручку, і втрачає свідомість. Емір відвозить її у лікарню. Там вони мило бесідують. У Джансу з'являється якась опікунка. Левент приходить до Еміра, і забороняє тому лізти до Феріхи. Ханде розповідає Джансу, що втратила батька ще в дитинстві. Дівчата зближуються проти спільного ворога. Сахер намагається збути каблучку. Оскільки річ ексклюзивна, про неї повідомляють Еміру. Еміру вона розповідає, що хотіла покрити борг сім'ї. Емір викликає Феріху і каже їй "Фас!". Санем знайшла Левента в готелі. Емір викидає обручку в море! $45 000! Сахер шантажує вдома Феріху з Зехрою. Хасан потрпапляє у лікарню, Зехра приходить його провідати. Емір забирає Феріху з лекції і просить поговорити, їх застукав Левент.

"Сила кохання Феріхи – Історія життя молодої турецької дівчини Феріхи. Вона народилася у бідній родині. Всі її близькі працюють прислугою у одному з елітних районів Стамбула. Спостерігаючи за тим, як важко доводиться працювати батькам і як бідно вони при цьому живуть, дівчина мріяла стати багатою та впливою, щоб забезпечити себе і близьких. Подорослішавши, вона йде вчитися до університету. Там вона зустрічає того, заради кого наважується на велику брехню. Кохання дало їй сили боротися за принца... Кохання дало їй сили вести подвійне життя. Але як закінчиться ця історія?

Режисери: Барис Йос, Мерве Гиргин, Толга Кутлуай.

У головних ролях: Метін Чекмез, Чагатай Улусой, Деніз Угур, Вахіде Гердюм, Хазал Кая

2011, Туреччина

Категорія: Серіали | | Теги: Сериал, серіал, Туреччина, 17 березня, 1 плюс 1, мелодрама, один плюс один, березень, феріха, сила кохання феріхи | Рейтинг: 2.3/3
Всього коментарів: 0
avatar

Також дивляться: