Вітаю Вас, Гість! Реєстрація RSS
П`ятниця, 23.03.2018


Головна » Серіали » [1+1] Серіал українською "Сила кохання Феріхи". 33 серія (16.03.2015)
00:21
[1+1] Серіал українською "Сила кохання Феріхи". 33 серія (16.03.2015)

Сила кохання Феріхи

Зміст 33 серії. Після зустрічі Феріхи з Юналом, Емір швидко уводить батька. Різа в істериці допитується, звідки та знає Юнала? Феріха отримує ляпаса. Юналу стає відомо, хто Феріха. Юнал обговорює ситуацію з Айсун. Наступного дня Емір зустрів її і поцікавився тсаном здоров'я. Потім попросив Корая пригледіти за Феріхою в універі. З Феріхи знущаються в університеті. Емір набив морду одному хаму. Емір виправдовує це своєю дурістю. Корай змушує того поговорити з Феріхою. Мехмет і Сахер рятуються з пожежі і повертаються в батьківський дім. Але Сахер вимагає від чоловіка власне житло. Мехмет знайшов роботу на СТО. Натомість тітка хоче їх усіх лаштувати консьєржами у сусідній будинок. Омер погано веде себе у школі. Сахер, коли мила посуд, зняла обручку, і Феріха її забрала. Сахер дізнається, що обручка Феріхи. Зехра дізнається про вагітність Сахер. Ханде дізнається, хто така Санем. Зехра повертає Сахер якусь обручку. Сахер з тіткою планують повернути Феяза і продати обручку. Сахер помічає тьорки Еміра з Феріхою. Сахер купує біжутерію, схожу на обручку і повертає її Ферісі. Справи готеля Халдуна мають перейти до Санем. Першим вона знищує компромат. Софі повідомляє Зехрі, що Хасан тяжко хворий. Корай у розмові з Айсун пропонує звети Феріху з Еміом, щоб вони поговорили. Айсун віддає Еміру лист Феріхи з каяттям, написаний ще колись. Емір, прочитавши лист, виходить з квартири і зустрічає Феріху з обручкою.

"Сила кохання Феріхи – Історія життя молодої турецької дівчини Феріхи. Вона народилася у бідній родині. Всі її близькі працюють прислугою у одному з елітних районів Стамбула. Спостерігаючи за тим, як важко доводиться працювати батькам і як бідно вони при цьому живуть, дівчина мріяла стати багатою та впливою, щоб забезпечити себе і близьких. Подорослішавши, вона йде вчитися до університету. Там вона зустрічає того, заради кого наважується на велику брехню. Кохання дало їй сили боротися за принца... Кохання дало їй сили вести подвійне життя. Але як закінчиться ця історія?

Режисери: Барис Йос, Мерве Гиргин, Толга Кутлуай.

У головних ролях: Метін Чекмез, Чагатай Улусой, Деніз Угур, Вахіде Гердюм, Хазал Кая

2011, Туреччина

Категорія: Серіали | | Теги: Сериал, серіал, Туреччина, один плюс один, мелодрама, 1 плюс 1, 16 березня, березень, феріха, сила кохання феріхи | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
avatar

Також дивляться: