Вітаю Вас, Гість! Реєстрація RSS
Неділя, 18.03.2018


Головна » Серіали » [1+1] Серіал українською "Сила кохання Феріхи". 32 серія (13.03.2015)
00:20
[1+1] Серіал українською "Сила кохання Феріхи". 32 серія (13.03.2015)

Сила кохання Феріхи

Зміст 32 серії. Емір ревнує до капітана. Феріха ображена, що Левент хотів заплатити за їх борг. І на Еміра тепер вона ображена, відшиває. Але хоче повернути Еміру обручку. Різа дає Зехрі 20 лір, щоб та купила Ферісі обручку. Зехра все ж, не покладає надії повернути обручку. Емір на очах у Феріхи залицяється до Азри - нової подружки Ферхи в універі, теж бідної, але яка не приховує свого походження. У Халдуна від побаченого трапляється приступ, він падає. Санем його знаходить, але з розгубленості не знає що робити. Левент викликає швидку. У Халдуна - інфаркт, він у комі. Увечері Санем іде до Левента, вона в істериці, вимагає від нього мовчати. Наступного дня Левент продає яхту.

Сахер вагітна і грається з Мехметом. Той уже знову одружується. Сахер з Мехметом знову завітали до батьків Мехмета. А через кілька днів відбулося весілля. На першу ніч молодята залишаються у будинку Сахер. Феяз, дізнавшись про весілля, підпалює їх будинок.

Корай привів Джана до Еміра. Проте того немає вдома, а вони саме зустріли Феріху з кузеною. Поки Джан розмовляв з Феріхою, Корай мило спілкувався з Гюльсюн. Врешті Джан влаштовує істерику Еміру через те, що не можна спілкуватися з Феріхою, і мама кожен день плаче. Увечері Джан тікає з дому, і Айсун знаходить його у Еміра. Гюльсун і Лара, виявляється, подруги по нещастю - через втечу батька.

Корай знаходить у Ханде фотки Санем з Левентом. Ханде досі вважає, що Санем і Халдун - батьки Феріхи, тому й мститься. Одногрупник Ханде, що залицяється до Лари, побачив, де живе Емір, і привів туди Ханде. Гюльсун попереджує про це Феріху, а та бере сміттєвий контейнер і йде до Еміра, бо думає, що той навмисне їх сюди привів. ЦЕ сталося. Еміру соромно. Він виганяє компанію.

Джансу запрошує Ханде до себе додому поговорити про Феріху. Саме нагодився Корай і нагадав Джансу про їхні задушевні розмови. У лікарні Джансу розповідає Юналу, де живе Емір. А Санем висповідується сплячому Халдуну, від чого той помирає. Юнал завітав до Еміра, де наткнувся на Феріху з Різою.

"Сила кохання Феріхи – Історія життя молодої турецької дівчини Феріхи. Вона народилася у бідній родині. Всі її близькі працюють прислугою у одному з елітних районів Стамбула. Спостерігаючи за тим, як важко доводиться працювати батькам і як бідно вони при цьому живуть, дівчина мріяла стати багатою та впливою, щоб забезпечити себе і близьких. Подорослішавши, вона йде вчитися до університету. Там вона зустрічає того, заради кого наважується на велику брехню. Кохання дало їй сили боротися за принца... Кохання дало їй сили вести подвійне життя. Але як закінчиться ця історія?

Режисери: Барис Йос, Мерве Гиргин, Толга Кутлуай.

У головних ролях: Метін Чекмез, Чагатай Улусой, Деніз Угур, Вахіде Гердюм, Хазал Кая

2011, Туреччина

Категорія: Серіали | | Теги: серіал, Сериал, Туреччина, один плюс один, мелодрама, 1 плюс 1, березень, феріха, 13 березня, сила кохання феріхи | Рейтинг: 2.7/7
Всього коментарів: 0
avatar

Також дивляться: