Вітаю Вас, Гість! Реєстрація RSS
Понеділок, 23.04.2018


Головна » Серіали » [1+1] Серіал українською "Сила кохання Феріхи". 31 серія (12.03.2015)
00:20
[1+1] Серіал українською "Сила кохання Феріхи". 31 серія (12.03.2015)

Сила кохання Феріхи

Зміст 31 серії. Таємний прихильник Зехри - Хасан. Зехра Софі Хасан - його донька. Її мати уже померла, у батька, можливо, теж смертельна хвороба. У Джансу в універі прізвисько Руда.

Корай завітав до Еміра. Емір зізнається, що всі його вчинки не дають йому задоволення. Корай показує матері Еміра, де той живе. Та заявляється до Фехри, і вони скандалять про розбиті серця. Емір привів додому нову тьолочку, але Феріха виставила її за двері, а того - відправила спати.

Різа дізнається про сварку дочки з сином через обручку. Він вважає, що Мехмет має вибачитися за вкрадену каблучку. Мехмет іде до Сахер і каже, що не хоче одружуватися. Після цього напивається і влаштовує шум посеред ночі в будинку. Зехра щаслива, що Мехмет не одружується. Мехмет зізнається Ферісі, що їх чекає конфіскація через Еміра. Зехра іде до Сахер, проте та не віддає обручку. Феріха ділиться проблемою конфіскації з Левентом, а той потай збирається погасити борг Мехмета.

Джансу намагається шантажувати Феріху її статусом. Джансу намагається використати Лару, щоб та усе розповіла Ханде, проте та відмовляє.

Халдун і Санем катаються на яхті і спокійно розмовляють про Левента як друга Санем. Джансу впізнає водія, що слідкував за Санем і розповідає про це їй. Санем іде розбиратися до Халдуна, а той показує їй компромат, але ж питання закрите. Рахунок стає на її користь. Санем думає, що то Емір зібрав компромат, проте той її відшиває. До вечора Санем напивається і іде до Левента, де Халдун застукав їх за поцілунком.

Емір пропонує Ферісі розплатитися за одну ніч.

"Сила кохання Феріхи – Історія життя молодої турецької дівчини Феріхи. Вона народилася у бідній родині. Всі її близькі працюють прислугою у одному з елітних районів Стамбула. Спостерігаючи за тим, як важко доводиться працювати батькам і як бідно вони при цьому живуть, дівчина мріяла стати багатою та впливою, щоб забезпечити себе і близьких. Подорослішавши, вона йде вчитися до університету. Там вона зустрічає того, заради кого наважується на велику брехню. Кохання дало їй сили боротися за принца... Кохання дало їй сили вести подвійне життя. Але як закінчиться ця історія?

Режисери: Барис Йос, Мерве Гиргин, Толга Кутлуай.

У головних ролях: Метін Чекмез, Чагатай Улусой, Деніз Угур, Вахіде Гердюм, Хазал Кая

2011, Туреччина

Категорія: Серіали | | Теги: серіал, Сериал, 12 березня, Туреччина, один плюс один, мелодрама, 1 плюс 1, березень, феріха, сила кохання феріхи | Рейтинг: 2.0/1
Всього коментарів: 0
avatar

Також дивляться: