Вітаю Вас, Гість! Реєстрація RSS
П`ятниця, 23.03.2018


Головна » Серіали » [1+1] Серіал українською "Сила кохання Феріхи". 30 серія (11.03.2015)
15:20
[1+1] Серіал українською "Сила кохання Феріхи". 30 серія (11.03.2015)

Сила кохання Феріхи

Зміст 30 серії. Левент потрапляє в лікарню. Джансу і Санем тепер удвох ревнують - хто Феріху, а хто Левента. Еміра забирає поліція. Санем приїжджає у лікарню, але до Левента не встигає, її забирає Халдун. Левент швидко переводиться додому, біля нього сидить Феріха. Емір розмовляє з Зехрою. Почав розмову з того, що це та навчила Феріху так жити. Завершили розмову сваркою. Феріха, дізнавшись, що мати прибирає в Еміра, пішла до нього на розбірки. Вона закрилася з ним із середини, а ключі викинула в вікно: "Нарешті ти мене вислухаєш". Таємний прихильник Зехри нарешті вийшов. Дівчина, що заманювала Зехру - його дочка, і її теж звати Зехра.

"Сила кохання Феріхи – Історія життя молодої турецької дівчини Феріхи. Вона народилася у бідній родині. Всі її близькі працюють прислугою у одному з елітних районів Стамбула. Спостерігаючи за тим, як важко доводиться працювати батькам і як бідно вони при цьому живуть, дівчина мріяла стати багатою та впливою, щоб забезпечити себе і близьких. Подорослішавши, вона йде вчитися до університету. Там вона зустрічає того, заради кого наважується на велику брехню. Кохання дало їй сили боротися за принца... Кохання дало їй сили вести подвійне життя. Але як закінчиться ця історія?

Режисери: Барис Йос, Мерве Гиргин, Толга Кутлуай.

У головних ролях: Метін Чекмез, Чагатай Улусой, Деніз Угур, Вахіде Гердюм, Хазал Кая

2011, Туреччина

Категорія: Серіали | | Теги: серіал, Сериал, Туреччина, 11 березня, 1 плюс 1, мелодрама, один плюс один, березень, феріха, сила кохання феріхи | Рейтинг: 4.0/6
Всього коментарів: 0
avatar

Також дивляться: