Вітаю Вас, Гість! Реєстрація RSS
Понеділок, 23.04.2018


Головна » Серіали » [1+1] Серіал українською "Сила кохання Феріхи". 29 серія (10.03.2015)
15:20
[1+1] Серіал українською "Сила кохання Феріхи". 29 серія (10.03.2015)

Сила кохання Феріхи

Зміст 29 серії. Халдун через фотки Санем цілу ніч пʼє, а на ранок приходить додому. Тій він нічого не розповідає, але наймає водія прослідкувати за нею. Санем щось відчуває і збирається завʼязати з Левентом, проте одне місце свербить... Халдун влаштовує їй провокацію - залишається наніч на роботі, але Санем завітала до нього на роботу, і вони провели ніч разом.

Емір повним ходом мститься Ферісі і її сімʼї, береться за їхній борг. До того ж він дізнався, що Мехмет - брат Феріхи. Феріха ділиться своїми проблемами з Левентом і збирається боротися за своє щастя. Мехмет з батьками сватається до Сахер. Сахер шантажує свого Феяза і вимагає від нього й далі фінансувати її життя. Зехра бачить на Сахер обручку Феріхи і вимагає, щоб Мехмет її повернув. Коли ж Феріха помітила свою обручку на Сахер, Зехра ледь вгамувала ту, щоб Феріха мовчала. Феріха йде на вулицю і на підвищених тонах розмовляє з Мехметом, ледь не доходить до бійки. Це бачить Емір, який саме привіз додому якусь тьолочку. Він біжить розбороняти їх, проте Мехмет його обламує. Емір уходить на гельвет. На ранок тьолка вилетіла з квартири Еміра, як паршиве кошеня, а Феріха пішла на розбірки, проте Емір її швидко вгамував. Наступної ночі Емір бухає з Джансу у себе в квартирі, там і засинають, одягнені. Вранці їх застукала Феріха і влаштувала бійку Джансу, Емір її знову вигнав. Увечері Емір запрошений на звану вечерю у квартиру Халдуна, де він зміг щиро поговорити з Санем.

Левент покидає місто, з Санем він не прощається, а до Феріхи заїхав, подарував їй компас, щоб вибирала правильний шлях у житті. Емір, як їх застукав, то взагалі ппц!!! Поїхав на яхту битися з Левентом. Після чергового удару Левент без свідомості випадає за борт. Саме приїздить Феріха, вона все бачить.

Зехра, прибираючи у тому підозрілому будинку, знаходить раритетну кліпсу для волосся, таку ж, яку вона, ймовірно під час розставання подарувала своєму коханому, коли була дівкою. Потім - раритетне намисто. Таємна особа ось-ось розкриється.

Лара активно бореться за те, щоб мати не віддавала половину майна своєму чоловіку-зраднику. Навіть через Ханде шукає адвоката.

"Сила кохання Феріхи – Історія життя молодої турецької дівчини Феріхи. Вона народилася у бідній родині. Всі її близькі працюють прислугою у одному з елітних районів Стамбула. Спостерігаючи за тим, як важко доводиться працювати батькам і як бідно вони при цьому живуть, дівчина мріяла стати багатою та впливою, щоб забезпечити себе і близьких. Подорослішавши, вона йде вчитися до університету. Там вона зустрічає того, заради кого наважується на велику брехню. Кохання дало їй сили боротися за принца... Кохання дало їй сили вести подвійне життя. Але як закінчиться ця історія?

Режисери: Барис Йос, Мерве Гиргин, Толга Кутлуай.

У головних ролях: Метін Чекмез, Чагатай Улусой, Деніз Угур, Вахіде Гердюм, Хазал Кая

2011, Туреччина

Категорія: Серіали | | Теги: серіал, Сериал, Туреччина, один плюс один, мелодрама, 1 плюс 1, березень, 9 березня, феріха, сила кохання феріхи | Рейтинг: 3.1/8
Всього коментарів: 0
avatar

Також дивляться: