Вітаю Вас, Гість! Реєстрація RSS
Неділя, 18.03.2018


Головна » Серіали » [1+1] Серіал українською "Сила кохання Феріхи". 28 серія (06.03.2015)
00:00
[1+1] Серіал українською "Сила кохання Феріхи". 28 серія (06.03.2015)

Сила кохання Феріхи

Зміст 28 серії. Мехмет каблучку Феріхи подарував своїй Сахер, ювелір оцінив її у 45 тисяч доларів. Джансу розмовляє з Юналом, той багато розповідає про Феріху, зокрема про багатих батьків, напрошується на зустріч. Джансу привозить Еміра в квартиру №8. В того починається дежавю. А Феріха з сміттям його добила.

(28 серія)

Емір утік, Феріха не змогла нічого пояснити. Емір б'є морду папарацці, що потрапив під гарячу руку. Джансу хвалиться Санем про свій вчинок. Мехмет біля свого дому влаштовує бійку з Кораєм, та зізнається, що він брат Феріхи. Емір починає своє розслідування. Спочатку розмовляє з Халдуном. Ханде надсилає Халдуну компромат на дружину. Корай таки заходить до Феріхи, розмовляють зі сльозами на очах. Джансу збирається боротися за Еміра, вона про це прямо каже Ферісі. Мехмет зізнається батьку про Сахер. У Різи живе його сестра Хатідже, яку покинув чоловік, з дочкою. Емір вражений тим, що його мати теж усе знала! Він уникає зустрічі з Феріхою. Але пішов розмовляти з Джансу. Та йому розказує про неї все... все, що треба їй. Феріха, ймовірно, втрачає свідомість і випадає за борт яхти. Її рятує Левент, як фізично, так і морально. Корай через кузину Феріхи Гюльсун турбується про Феріху. Емір хоче мститися Ферісі. Він переїжджає у її будинок в квартиру №10.

"Сила кохання Феріхи – Історія життя молодої турецької дівчини Феріхи. Вона народилася у бідній родині. Всі її близькі працюють прислугою у одному з елітних районів Стамбула. Спостерігаючи за тим, як важко доводиться працювати батькам і як бідно вони при цьому живуть, дівчина мріяла стати багатою та впливою, щоб забезпечити себе і близьких. Подорослішавши, вона йде вчитися до університету. Там вона зустрічає того, заради кого наважується на велику брехню. Кохання дало їй сили боротися за принца... Кохання дало їй сили вести подвійне життя. Але як закінчиться ця історія?

Режисери: Барис Йос, Мерве Гиргин, Толга Кутлуай.

У головних ролях: Метін Чекмез, Чагатай Улусой, Деніз Угур, Вахіде Гердюм, Хазал Кая

2011, Туреччина

Категорія: Серіали | | Теги: Сериал, серіал, 6 березня, Туреччина, 1 плюс 1, мелодрама, один плюс один, березень, феріха, сила кохання феріхи | Рейтинг: 2.8/4
Всього коментарів: 0
avatar

Також дивляться: