Вітаю Вас, Гість! Реєстрація RSS
Субота, 21.04.2018


Головна » Серіали » [1+1] Серіал українською "Сила кохання Феріхи". 27 серія (05.03.2015)
00:00
[1+1] Серіал українською "Сила кохання Феріхи". 27 серія (05.03.2015)

Сила кохання Феріхи

Зміст 27 серії. Айсун зустрілася з Санем під час ділової зустрічі їхніх чоловіків. Після цього Санем зізнається Левенту, що хоче розлучення. Левент каже, що вони не можуть бути разом. Джансу пронюхала, що ї батько співпрацює з Сарафоглу і заявляється на вечірку з нагоди дня народження Еміра в клуб "Гіллс". Феріха без дозволу матері теж пішла в клуб, вона відчуває. що це її останні хвилини з коханим. Там вона і побачила Еміра з Феріхою! Після цього вона кидається під машину. Особливих травм немає, але Джансу мовчить. За Зехрою стежить якась дивна дівчина, спочатку наймає її прибиральницею, потім куховаркою, щедро платить і дивно поводиться, можливо чимось повʼязана з селом Зехри. А в домі є ще хтось. Феріха посварилася з Еміром через свою брехню. У Джансу психічне загострення. Халдун вирішує зблизити її з Еміром. Мехмет вкрав у сестри обручку і подарував її Сахер.

"Сила кохання Феріхи – Історія життя молодої турецької дівчини Феріхи. Вона народилася у бідній родині. Всі її близькі працюють прислугою у одному з елітних районів Стамбула. Спостерігаючи за тим, як важко доводиться працювати батькам і як бідно вони при цьому живуть, дівчина мріяла стати багатою та впливою, щоб забезпечити себе і близьких. Подорослішавши, вона йде вчитися до університету. Там вона зустрічає того, заради кого наважується на велику брехню. Кохання дало їй сили боротися за принца... Кохання дало їй сили вести подвійне життя. Але як закінчиться ця історія?

Режисери: Барис Йос, Мерве Гиргин, Толга Кутлуай.

У головних ролях: Метін Чекмез, Чагатай Улусой, Деніз Угур, Вахіде Гердюм, Хазал Кая

2011, Туреччина

Категорія: Серіали | | Теги: Сериал, серіал, Туреччина, 1 плюс 1, мелодрама, один плюс один, березень, феріха, 5 березня, сила кохання феріхи | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar

Також дивляться: