Вітаю Вас, Гість! Реєстрація RSS
Субота, 24.02.2018


Головна » Серіали » [1+1] Серіал українською "Сила кохання Феріхи". 26 серія (04.03.2015)
00:00
[1+1] Серіал українською "Сила кохання Феріхи". 26 серія (04.03.2015)

Сила кохання Феріхи

Зміст 26 серії. Сахер ніяк не може знайти спільну мову зі свекрухою (Зехрою). Мати Еміра не поспішає видавати Феріху через кохання сина, але розмовляє з Ханде. Після чого Ханде підбурює усіх покататися на яхті батька Феріхи. На яхті Левента прийняли за капітана, а той підіграв - покатав усіх на яхті. Санем, коли це побачила, прозріла. Емір, що забув ключі на яхті, стає свідком поцілунку Санем з Левентом. Ферісі він нічого не розповів, а от з Кораєм поділилась. Так, що почула Ханде. Мати Еміра приїхала додому до Феріхи.

Мати Еміра віддає обручку Ферісі і каже, що все це треба добре обдумати, але обманювати Еміра та більше не зможе. Айсун дорікає Зехрі, що підтримує брехню дочки. Емір саме підвозив Феріху додому і побачив свою матір там. А тут ще й Санем нагодилася. Емір наївно знайомить матір з Санем. Та відморозилася від них. Врешті Айсун дає Ферісі кілька днів, щоб усе розповісти Еміру.

"Сила кохання Феріхи – Історія життя молодої турецької дівчини Феріхи. Вона народилася у бідній родині. Всі її близькі працюють прислугою у одному з елітних районів Стамбула. Спостерігаючи за тим, як важко доводиться працювати батькам і як бідно вони при цьому живуть, дівчина мріяла стати багатою та впливою, щоб забезпечити себе і близьких. Подорослішавши, вона йде вчитися до університету. Там вона зустрічає того, заради кого наважується на велику брехню. Кохання дало їй сили боротися за принца... Кохання дало їй сили вести подвійне життя. Але як закінчиться ця історія?

Режисери: Барис Йос, Мерве Гиргин, Толга Кутлуай.

У головних ролях: Метін Чекмез, Чагатай Улусой, Деніз Угур, Вахіде Гердюм, Хазал Кая

2011, Туреччина

Категорія: Серіали | | Теги: Сериал, серіал, Туреччина, 1 плюс 1, мелодрама, один плюс один, березень, феріха, 4 березня, сила кохання феріхи | Рейтинг: 2.5/2
Всього коментарів: 0
avatar

Також дивляться: