Вітаю Вас, Гість! Реєстрація RSS
Субота, 24.03.2018


Головна » Серіали » [1+1] Серіал українською "Сила кохання Феріхи". 25 серія (03.03.2015)
00:00
[1+1] Серіал українською "Сила кохання Феріхи". 25 серія (03.03.2015)

Сила кохання Феріхи

Зміст 25 серії. Емір прочитав листа, коли Феріха саме ввірвалася до нього. Але то пише його матір, що смертельно хвора. Через 3 місяці. Зехра жива, Феріха у Еміра, але той досі нічого не знає. Лист Феріхи десь невідомо де. Його знайшла мати Еміра. Санем попрощалася з Халдуном на пристані. У Халдуна бізнес-інтереси перетинаються з Юналом. Корай - вусатий, кувиркається з Ханде. Але, Ханде не хоче, щоб хтось знав про їхній романчик.

Синку мій! Я пишу тобі цього листа, бо не можу сказати тобі правду особисто. Мені дуже важко, зрозумій... і вибач. Любий, я дуже хвора, у мене рак. Я не знаю, чи мені колись покращає, я так боюся, Еміре. Та не смерть мене лякає, а те, що я більше ніколи не побачу тебе і Джана, те, що не зможу бути поруч, коли буду потрібна тобі, те що не побачу, як росте і мужніє твій брат... Якщо мене не стане, не кидай Джана і бережи себе, благаю. Життя коротке, не забуває рпо це! Люблю вас обох! Мама.

"Сила кохання Феріхи – Історія життя молодої турецької дівчини Феріхи. Вона народилася у бідній родині. Всі її близькі працюють прислугою у одному з елітних районів Стамбула. Спостерігаючи за тим, як важко доводиться працювати батькам і як бідно вони при цьому живуть, дівчина мріяла стати багатою та впливою, щоб забезпечити себе і близьких. Подорослішавши, вона йде вчитися до університету. Там вона зустрічає того, заради кого наважується на велику брехню. Кохання дало їй сили боротися за принца... Кохання дало їй сили вести подвійне життя. Але як закінчиться ця історія?

Режисери: Барис Йос, Мерве Гиргин, Толга Кутлуай.

У головних ролях: Метін Чекмез, Чагатай Улусой, Деніз Угур, Вахіде Гердюм, Хазал Кая

2011, Туреччина

Категорія: Серіали | | Теги: Сериал, серіал, Туреччина, 1 плюс 1, мелодрама, один плюс один, березень, феріха, 3 березня, сила кохання феріхи | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar

Також дивляться: