Вітаю Вас, Гість! Реєстрація RSS
П`ятниця, 20.04.2018


Головна » Серіали » [1+1] Серіал українською "Сила кохання Феріхи". 24 серія (02.03.2015)
00:00
[1+1] Серіал українською "Сила кохання Феріхи". 24 серія (02.03.2015)

Сила кохання Феріхи

Зміст 24 серії. Емір для Феріхи влаштовує сніг і робить пропозицію руки і серця. Вона все намагається щось йому розповісти. Проте вона відмовляє йому, нічого не пояснивши. Емір обурений! Врешті, вона обіцяє одружитися пізніше. Корай про заручини розповідає Ханде, Ханде - своїй матері і Еміровій, Емірова - батьку. Поліція заарештовує власника будинку, в якому була хвора. Виявляється, то були квартирні аферисти. Жінка за свій порятунок передає Зехрі чек на 30 тисячі лір. Мати Халіля помітила, як Феріха обіймалася з Еміром, і розповіла про це її батькам. Різа не вірить Шеріфе, списують на "здалося". Халіль знову пристає до Феріхи, її рятує Мехмет.

За розслідуваня викрадення жінки взялися журналісти. Феріха на яхті дивиться фільм. Їх застає Санем. Емір запросив Феріху на пляжну вечірку. На честь здачі ексзаменів туди направляється і Джансу. Там Джансу побачила Еміра і хотіла побігти до нього, коли Санем вилила на неї. Все провалилося. Ханде зізнається у коханні Еміру. Мати Еміра хоче познайомитися з тещею.

Феріха пише листа Еміру із своїм зізнанням і відправляє поштою. Мати Еміра зізнається, що тяжко хвора, і сподівається, що та підтримає Еміра. Феріха поспішає повернути лист, але він уже пішов. Врешті, Емір його прочитав. Жим-Жим застукала батька з новою прибиральницею.

Ханде віддається Кораю.

Санем покидає Халдуна. Той слідкує за нею.

Різа дізнається про заручини Мехмета.

Злий Халіль приходить до Феріхи додому. Тієї немає і після сварки з Зехрою він стріляє в неї.

Еміре! Усе, що я не змогла сказати, уся моя брехня у цьому листі. Просто, коли я дивлюся, тобі в очі, мні відбирає мову. Я збрехала тобі і тепер мушу зізнатися. Якби ж я змогла повернутися у той день , у той прекрасний день, коли ми зустрілися. Ти прийшов з іншого світу, як принц із казок, які колись розповідала мені мама. Але я - не казкова принцеса. Коли ти мені освідчився, я не змогла відповісти "Так", тому що я... я не та Феріха, яку ти знаєш. Я обманула тебе. Еміре, я... я дочка того, чийого імені ти й чути не хочеш. Я дочка того консьєржа.

"Сила кохання Феріхи – Історія життя молодої турецької дівчини Феріхи. Вона народилася у бідній родині. Всі її близькі працюють прислугою у одному з елітних районів Стамбула. Спостерігаючи за тим, як важко доводиться працювати батькам і як бідно вони при цьому живуть, дівчина мріяла стати багатою та впливою, щоб забезпечити себе і близьких. Подорослішавши, вона йде вчитися до університету. Там вона зустрічає того, заради кого наважується на велику брехню. Кохання дало їй сили боротися за принца... Кохання дало їй сили вести подвійне життя. Але як закінчиться ця історія?

Режисери: Барис Йос, Мерве Гиргин, Толга Кутлуай.

У головних ролях: Метін Чекмез, Чагатай Улусой, Деніз Угур, Вахіде Гердюм, Хазал Кая

2011, Туреччина

Категорія: Серіали | | Теги: феріха, березень, 1 плюс 1, мелодрама, один плюс один, Туреччина, серіал, Сериал, 2 березня, сила кохання феріхи | Рейтинг: 3.0/3
Всього коментарів: 0
avatar

Також дивляться: