Вітаю Вас, Гість! Реєстрація RSS
Неділя, 18.03.2018


Головна » Серіали » [1+1] Серіал українською "Сила кохання Феріхи". 23 серія (26.02.2015)
00:00
[1+1] Серіал українською "Сила кохання Феріхи". 23 серія (26.02.2015)

Сила кохання Феріхи

Зміст 23 серії. Феяз натякнув Сахер, що це його бійці побили Мехмета. Юнал приходить поговорити до батьків Мехмета, пропонує все владнати - списати борг в обмін на закриту кримінальну справу проти Еміра. Проте ті горді, відмовляють! Коли поліція заарештувала гопників і Феяза, Сахер просить Мехмета не заявляти на того, бо це виллється у неприємності для неї та її сім'ї. Мехмет так і робить. Мехмет приходить до Сахер розбиратися. Виявляється, Феяз фінансово підтримує її сім'ю і ще там якісь родинні мутки (або це брехня для Мехмета). Сахер розриває стосунки з Мехметом, бо той на неї нагримав. Проте У Феяза свої плани на них - він хоче їх одружити, щоб відвести усі підозри. Ханде приходить в гості до Жим-Жим і натикається на Зехру. Емір з Феріхою сваряться через його батька. Але коли бандитів упіймали, так склалося, що Феріха з Еміром опинилися на яхті.

Феріха спалила, як Санем пристрастно цілувалася з Левендом. А Емір тим часом пішов знайомитися з матусею (Санем). Проте спалена Санем Феріху не видала. Феріха намагалася розказати матері про Санем, але та зайнята побиттям Мехмета. Наступного дня Санем підвозить Феріху, і вони домовилися мовчати. Санем вражена, що Зехра все знає.

Зехра пронюхала про стосунки Мехмета і поставила йому питання ребром.

"Сила кохання Феріхи – Історія життя молодої турецької дівчини Феріхи. Вона народилася у бідній родині. Всі її близькі працюють прислугою у одному з елітних районів Стамбула. Спостерігаючи за тим, як важко доводиться працювати батькам і як бідно вони при цьому живуть, дівчина мріяла стати багатою та впливою, щоб забезпечити себе і близьких. Подорослішавши, вона йде вчитися до університету. Там вона зустрічає того, заради кого наважується на велику брехню. Кохання дало їй сили боротися за принца... Кохання дало їй сили вести подвійне життя. Але як закінчиться ця історія?

Режисери: Барис Йос, Мерве Гиргин, Толга Кутлуай.

У головних ролях: Метін Чекмез, Чагатай Улусой, Деніз Угур, Вахіде Гердюм, Хазал Кая

2011, Туреччина

Категорія: Серіали | | Теги: серіал, Сериал, 26 лютого, Туреччина, лютий, один плюс один, мелодрама, 1 плюс 1, феріха, сила кохання феріхи | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
avatar

Також дивляться: